anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

@Allegro, o co chodzi??? Błąd w systemie!?

Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

Witam, podpowie ktoś w czym tkwi problem przy próbie dodania nowego produktu?
Wszystko sprawdzone po kilka-kilkanaście razy i w każdym przypadku wyskakuje ten sam błąd…

Już nawet próbowałem wybierać podobny produkt i nadal tak samo dokładnie ten sam komunikat,

74918768-8552-4741-AC80-DD60B5ED5079.jpeg

tak jak by coś padło w systemie🫠

O pracach serwisowych chyba nie było żadnych zapowiedzi 🤔

 @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Wladyslawpriv tu prace serwisowe są cały czas, wszystkie zmiany wprowadzają na funkcjonującej platformie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wladyslawpriv
#9 Pomysłodawca#

Cóż, zamykam temat, w końcu się udało, co prawda musiałem połączyć z produktem tylko podobnym temu który sprzedaje więc niestety żadne dane się nie zgadzają… i jak tylko coś zmieniam odrazu wszystko się psuje (pola do wpisywania w ogóle mi zaczynają skakać góra-dół 🫠…) 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Wladyslawpriv Jeśli dane w produkcie oraz ofercie się różnią, to taka oferta może prowadzić do problemów transakcyjnych. Postaram się pomóc w rozwiązaniu tej kwestii. Proszę, wyślij na adres spolecznosc@allegro.pl krótkie nagranie, przedstawiające problem z formularzem. W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku, numer oferty, której to dotyczy oraz brakującą wartość dla parametru "model". Przekażę odpowiednie zgłoszenie do naszego Działu Technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów