anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro usuneło mój produkt!!!

Gesio_
#8 Zapaleniec#

Witam allegro usuneło mój produkt... Teraz mam podpięty inny produkt bez nazwy mojej marki z nie wszystkimi opiniami. Pytam o powód takiego działania bo jest to karygodne..@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Im się wydaje że wiedzą lepiej gdzie powinien być wystawiony dany produkt i jaki powinien mieć opis . Tak działa system katalogowania .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gesio_ Cześć. Podaj jakieś dane dotyczące tego produktu, np. EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#

5906142342419 EAN

Powinno pisać tak jak w mniejszym wariancie Żwirek drewniany GESIO 40 l ale produktu nie ma w katalogu. Zrzut ekranu 2024-03-15 081423.png

Zrzut ekranu 2024-03-15 081829.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gesio_ Produkt został usunięty ze względu na to, że został zduplikowany. Zgłosiłam potrzebę dodania Twojej marki do produktu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#

HAHA jak zduplikowany ja dodałem go do katalogu i ja jestem jedynym producentem

oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gesio_ Na kod EAN zostały stworzone dwa produkty i jeden z nich został usunięty.  To jest produkt, z którym jest połączona Twoja oferta: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/b8fc031e-e7cd-4a3c-a00c-49ae9453b77d 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#

To dlaczego został usunięty mój produkt!!!! Ja jestem właścicielem tych kodów

oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gesio_ Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale nie przywrócimy zduplikowanego produktu do Katalogu. Ofertę masz połączoną z produktem https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/b8fc031e-e7cd-4a3c-a00c-49ae9453b77d, którego parametry odpowiadają drugiemu produktowi. Jeśli chcesz nanieść na produkt jakieś zmiany, możesz to zrobić za pośrednictwem formularza, do którego link już Ci wysłałam. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#

To nie jest zduplikowany produkt tylko mój własny podobny do innych. Inni sprzedawcy tez sprzedają inne podobne produkty i nikt im nie usuwa produktu @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Gesio_
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów