anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aukcja dotyczyła 12x400g a katalog pokazywał 24x400g

LabraDog
#7 Wielbiciel#

16dd4130-c5b7-11ee-9a09-715b2e6d5271 nr zamówienia. 

aukcja dotyczyła 12x400g puszek a katalog pokazywał 24x400g . Wysłałem tak jak było w aukcji klient pisze ze go oszukałem.. co mam zrobić?? oczywiste jest ze cena taka była by nie możliwa..

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LabraDog Cześć, jako sprzedający odpowiadasz za poprawne połączenie oferty z produktem w Katalogu. Możesz zaproponować klientowi odstąpienie od umowy, zwrot karmy — jeśli klient nie jest zadowolony z zakupu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LabraDog napisz mu tak. Wiążące są zapisy oferty - opis- katalog nie należy do sprzedawcy tylko do allegro i zapisów katalogu nie możesz ty jako sprzedawca edytować robi to allegro i ono zmienia sobie dane w katalogu kiedy zachce. Jak ma obiekcje to przysluguje mu 14dni na zwrot konsumencki i oddasz mu pieniądze po odesłaniu jak chce reklamaować proszę bardzo ma odeslać towar na reklamację oddasz pieniądze lub powołasz się na artykuł kodeksu cywilnego o omyłce cenowej i anulujesz transakcję oddasz kasę i ma zwrocić towar w terminie 7dni albo zgloszenie na policję przywłaszczenia towaru. Kolejna akcja pt bubel katalogowy allegro z zrzucaniem odpowiedzialności na sprzedawcę który nie ma wpływu na zawarte w katalogu głupoty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LabraDog Rozwiązać problem, albo będzie dyskusja albo reklamacja, najlepiej jakby kupujący zgodził się na zwrot ale ....i z pewnością wystawi Ci odpowiedni komentarz.

oznacz moderatorów