anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy w Katalogu Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Mam własny plik (spoza Allegro). Allegro go przetwarza i wystawia oferty z produktami, które są w Katalogu produktów Allegro. Dzisiaj po wgraniu pliku dostałem trzy upomnienia poniższej treści:

"Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Tytuł Twojej oferty lub jej dalszy opis może wprowadzać w błąd co do pochodzenia towaru, jego producenta lub marki i tym samym naruszać prawa firmy, która współpracuje z nami w ramach programu Współpraca w Ochronie Praw. W opisie Twoich ofert używasz zarejestrowanego słownego znaku towarowego w celu sprzedaży produktu innej marki (widocznej w sekcji "Parametry")".

 

Kiedy, błędy naruszające Wasze zasady zostaną usunięte?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 Proszę Cię zatem, abyś kontynuował sprawę w zgłoszeniu numer 37155075. Dzięki temu sprawą zajmie się bezpośrednio zespół dedykowany. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Mam własny plik (spoza Allegro). Allegro go przetwarza i wystawia oferty z produktami, które są w Katalogu produktów Allegro. Dzisiaj po wgraniu pliku dostałem cztery upomnienia poniższej treści:

"Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Tytuł Twojej oferty lub jej dalszy opis może wprowadzać w błąd co do pochodzenia towaru, jego producenta lub marki i tym samym naruszać prawa firmy, która współpracuje z nami w ramach programu Współpraca w Ochronie Praw. W opisie Twoich ofert używasz zarejestrowanego słownego znaku towarowego w celu sprzedaży produktu innej marki (widocznej w sekcji "Parametry")".

Chodzi o oferty: 15099821273, 15099822470, 15099821546, 15099821986, 15099821989, 15099822439, 15099819457

Oraz jedno

"W opisie Twojej oferty znajdował się adres strony WWW, za pośrednictwem której prowadzona jest działalność handlowa umożliwiająca dokonanie zakupu poza Allegro.

Zgodnie z regulaminem (załącznik nr 2, artykuł 1, punkt 1.15) w opisie oferty nie możesz zamieszczać adresów do stron WWW oraz kodów QR, które nie poszerzają informacji o produkcie, za pośrednictwem których prowadzona jest sprzedaż poza serwisem Allegro lub przedstawione są tam przedmioty i usługi inne, niż oferowane przez Ciebie na Allegro.

Dozwolone jest zamieszczanie adresów stron WWW, które służą wyłącznie do poszerzania informacji o przedmiocie oferowanym w danej ofercie."

Dotyczy oferty: 15099821319

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 Konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Upomnienia z dnia 4.02.24. 

"Tytuł Twojej oferty lub jej dalszy opis może wprowadzać w błąd co do pochodzenia towaru, jego producenta lub marki i tym samym naruszać prawa firmy, która współpracuje z nami w ramach programu Współpraca w Ochronie Praw. W opisie Twoich ofert używasz zarejestrowanego słownego znaku towarowego w celu sprzedaży produktu innej marki (widocznej w sekcji "Parametry")."

Oferty: 1512835169, 15128355899, 15128355285

oznacz moderatorów
PerfumyMax1
#9 Pomysłodawca#

Upomnienia z dnia 9.02.24

Oferty: 15144745667, 15144746425, 15144746499, 15144747633

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PerfumyMax1 zgłoszone do poprawy 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów