anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy w katalogu allegro

BRAMYiFURTKI_PL
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  w katalogu produktów są błędy produktów których jestem producentem, w gs1 wszystko jak należy, od 3 miesięcy dostaję maile że mam czekać, że robicie, że poszło ponaglenie do działu technicznego- wysłałem plik z tabelą- nic sie nie dzieje. To jest tylko 25 pozycji. Zajmijcie się tym proszę, zgłoszenie numer 38214003. Dziękuję, miłej pracy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRAMYiFURTKI_PL Cześć, poprosiłam o pilną odpowiedź w korespondencji 38214003 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BRAMYiFURTKI_PL
#7 Wielbiciel#

Dostałem maila że sprawa została rozwiązana- tylko że nie została i nic się nie zmieniło. Proszę o weryfikację wykonanej pracy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BRAMYiFURTKI_PL Widzę, że poinformowałeś doradcę, że nie widzisz wprowadzonych zmian. Otrzymasz odpowiedź w korespondencji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BRAMYiFURTKI_PL
#7 Wielbiciel#

niestety problemu nie udało się rozwiązać, liczę na pomoc

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BRAMYiFURTKI_PL Muszę Cię prosić o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz kolejną odpowiedź w prowadzonej korespondencji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BRAMYiFURTKI_PL
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, problem nie rozwiązany.

oznacz moderatorów

BRAMYiFURTKI_PL
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, dostaję odpowiedzi na email ale nie odpowiedzi na moje pytania i odpowiedzi nie są rozwiązaniami.

Za każdym razem jak udowadniam że wasze polecenia są nieskuteczne i niedziałają to sprawą zajmuje się kolejny pracownik, rozmowa bezsensownie zawraca do początku.

To trwa już kilkadziesiąt wiadomości, proszę o jedną rzetelną rozmowę i zamknięcie tematu.

oznacz moderatorów

powerr
#10 Popularyzator#

miałem to samo ... ludzie, którzy tam pracują zachowują się jakby nie mieli w ogole do nas szacunku, ręce opadają jak musisz po 100x pisać i wałkować to samo ... banalny do zrozumienia i rozwiązania problem .... Nawet nie wiesz, czy oni rozumieją twój problem, bo odpisują ci jakimiś ogólnikowymi  formułkami i nigdy na temat .. dramat ... 

Powodzenia i zdrowia psychicznego, w rozwiązywaniu spraw z obsługą allegro ....

oznacz moderatorów