anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakujące rozmiary

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

To teraz tak, nie chce zakładać 20 osobnych tematów. Czy możecie coś z tym zrobić, bo każdy produkt ma u nas brakujące rozmiary.

Wszystko mamy dostępne w rozmiarach od S, M, L, XL, XXL. Wielowariantowość działała poprawnie, a tutaj w każdym dosłownie każdym brakuje nam kilku rozmiarów....

Co poprawicie, to po kilku dniach znów to samo... wrzucam zdjęcia pierwszych 3 z danej grupy, ale reszta też nie działa prawidłowo

 

brakujące-rozmiary-1.jpg

 

brakujace-rozmiary-2.jpg

 

 

brakujace-rozmiar-3.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Uzupełnij proszę plik, który znajdziesz w tym artykule i prześlij go nam przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@w_kiwi Żarty sobie robicie ze sprzedawców. Nie szanujecie naszego czasu i tym samym nie szanujecie nas.

oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Tak robie, a po kilku dniach znów jest to samo...

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zgłaszałem problem również poprzez formularz. Niestety nikt nie czyta tych zgłoszeń. Co odpowiedź to inna osoba z gotową formułką nie odnoszącą się do problemu. Najwidoczniej przeanalizowanie sprawy wykracza poza możliwości pracowników supportu. 

Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na zadane pytania, ani w mailu, ani na forum. Nie otrzymałem żadnego wsparcia poza niepoważnym formularzem. Na tym forum jest sporo wątków dotyczących nieprawidłowego działania wielowariantowości jednak Allegro udaje, że problemu nie ma.

oznacz moderatorów

Gold_Candy
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mamy dosłownie to samo, również kategoria odzież. Oferty, mimo że łączymy kolory i rozmiary w wielowariantowość, są rozłączanie i nie wyświetlaja się poprawnie. Do tego dochodzi fakt, ze przez to nie opłaca się promować ofert, bo kupujący i tak nie widzi co ma do wyboru. Temat z tą TABELKĄ przerabiamy od 1,5 miesiąca - kończy się na "przekazaniu do odpowiedniego działu" i cisza, a oferty jak nie były poprawnie wyświetlane tak nie są nadal. Potem pracownicy allegro przestają odpisywać totalnie olewając problem..

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gold_Candy Czy możesz mi podać numer zgłoszenia, w którym nie było odpowiedzi? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gold_Candy
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry - zgłoszenie 39188032 - brak odpowiedzi od 14 dni. Zgłoszenie 39479882 - brak odpowiedzi od 5 dni.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gold_Candy Dziękuję, poprosiłam o pilną odpowiedź dla Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Gold_Candy
#8 Zapaleniec#

Bardzo Pani dziękuję za odpowiedzi mimo, że dziś niedziela. Bardzo zależy nam na rozwianiu problemu wyświetlania wielowariantowosci, bo nie ukrywamy, że wpływa to negatywnie na sprzedaż..

oznacz moderatorów