anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobic z sprzedawca ktory nie chce oddac pieniedzy za wadliwy towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:35593398
#8 Zapaleniec#

Kupiłem skrzynkę wędkarska I jak otworzyłem karton prawie zemdlałem wykonanie tego towaru było tragiczne odesłałem zwrot a sprzedawca się wymiguje żeby zwrócić pieniądze pisałem do niego od razy i nic 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Od kogo zakup, firmy czy prywatnego sprzedającego?

oznacz moderatorów
Client:35593398
#8 Zapaleniec#

Firma sklep 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To otwórz mu dyskusje, tam ci pomoże allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
Client:35593398
#8 Zapaleniec#

Ale gość ewidentnie kłamie próbuje zwalić na mnie ze to ja popsułem poprostu nie chce oddać kasy 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję, masz pomoc Allegro. Wszystko będzie czarno na białym.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:35593398 nieznajomość prawa szkodzi, powinieneś zgłosić problem po odebraniu towaru od razu do sprzedawcy np towar uszkodzony wtedy z trackingu widać np doręczono ci paczkę 12.00 a 12.15 piszesz do sprzedawcy mam tu problem z towarem w domniemaniu nie jesteś wstanie uszkodzić towar w 15min od odebrania więc albo był do kitu w momencie wysyłki albo kurier go rzucił podczas transportu i się coś rozwaliło a ty nie zgłaszasz problemu i odsyłasz tzn że dostałeś towar bez zgłaszania problemu. To znaczy że sprzedawca jak odebrał a zauważył uszkodzenie to ci może może pomniejszyć kwotę zwrotu zgodnie z prawem

oznacz moderatorów