anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co się stało z algorytmem wyszukiwania?

amciak
#8 Zapaleniec#

Od kilku lub kilkunastu dni mam ogromne problemy z wyszukiwaniem produktów. Nieustannie spotykam się z dwoma problemami:

1. Pomimo słów zawężających wyszukiwanie, pojawia się mnóstwo 'podobnych' artykułów. Np.: jeśli szukam tytułu książki, składającego się z 3 wyrazów, dostanę nie tylko listę pasujących książek, ale dodatkowo wmieszane wszystkie książki i nie-książki pasujące do każdego z 3 słów osobno. I żebym użyła nie wiem ile filtrów, czy znaków specjalnych jak "" lub ' czy +, to ciągle pojawiają się niechciane produkty. Zajmuje mi wielokrotnie, wieloktrotnie więcej czasu, żeby zidentyfikować to, czego szukam i czy w ogóle jest to w ofercie. I ten problem pojawia się przy każdym wyszukiwaniu.

2. Z mniejszą częstotliwością ale również pojawia się problem, że nie wszystkie szukane produkty są znalezione. Np.: najpierw wyszukałam konkretny produkt w sklepie Tezeusza. Potem dla porównania wrzuciłam ten sam produkt do wyszukania "wszędzie" i...nie pokazało mi Tezeusza w wynikach. Chociaż użyłam tych samych słów kluczowych w wyszukiwaniu ogólnym i wyszukiwaniu u sprzedawcy.

Do niedawna nigdy nie miałam tego problemu. 

Uprzejmie proszę o szczegółową informację, jakich znaków specjalnych muszę użyć w wyszukiwaniu, żeby uzyskać precyzyjne wyniki, takie same, jak jeszcze sprzed miesiąca. 

Dziękuję.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@amciak Ty nie masz kupować co chcesz czy co szukasz ale to co Ci algorytm allegro podpowie bo wie lepiej 😄 od co najmniej 2 lat psują wyszukiwarkę, mimo że to wiedzą bo robią na ten temat ankiety to dalej brną w to bagno a kupujących ubywa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów