anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zablokować kartę produktową ?

efinchpl
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie,
Czy jest możliwość zablokowania karty produktowej ?
Mam ogromny problem, ponieważ sprzedajemy nawigację samochodową z własną mapą ( Mamy swój GS1), jednak co chwilę podłączają się pod nasz kod EAN inne nawigacji które mają inne mapy i są innym produktem ?
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@efinchpl Nie ma możliwości, aby zablokować innym sprzedawcom dostępu do utworzonego przez Ciebie produktu w katalogu. Jeśli uważasz, że jakaś oferta została błędnie z nim połączona, proszę, skorzystaj z opcji "zgłoś błędne powiązanie z produktem", która znajduje się na dole oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

efinchpl
#9 Pomysłodawca#

Piszę, dzwonię chatuje. I nic.
Bardzo proszę o pomoc.
Moja oferta:
11052296533
Została połączona z innymi nawigacjami, pojawiły się ich oceny i opinie. 
Jedynie co mogłem zrobić to usunąć ich kody EAN z karty produktowej bo było ich 5.
Został tylko Nasz prawdziwy, jednak do karty produktowej wciąż ktoś się podpina.
Straciliśmy przez to sprzedaż tego produktu, odkąd zaczęły się problemy z tym katalogiem sprzedaż padła całkowicie. Mamy wykupiony kod EAN w GS1, włożyliśmy 3 lata pracy na tą kartę produktową zebraliśmy ponad 400 opini i to wszystko jak krew w piach.
Naprawdę bardzo proszę żebyśce odpięli od tej karty katalogowej inne kody EAN i inne nawigacje.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@efinchpl Tak jak napisała wyżej Wiktoria musisz zgłosić błędne powiązanie oferty z produktem. Link do zgłoszenia jest widoczny w każdej z ofert połączonych z katalogiem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów