anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny format EAN po eksporcie aukcji do pliku xmls

webtec
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim.

Chciałbym poruszyć kwestię pliku xmls jaki jesg generowany w sytuacji kiedy eksportuję sobie wszystkie lub wybrane aukcje allegro do tego pliku.

Chodzi o kolumnę ID produktu (EAN/UPC/ISBN/ISSN/ID produktu Allegro).

Otóż w tym miejscu powinna pojawić się wartość z kodem EAN-13. Jednak w wygenerowanym pliku otrzymuję dziwny kod jak niżej. Kilka przykładów.

b21df052-14c4-41d2-862e-6913eb4d9e23
bd568ba6-673d-45a7-bb1b-5d1112df4dc2
f1e67a16-399b-49e9-ad0d-60d1a3191796
399ff940-2791-48f6-b5a2-800800a93ef9

 

Makra są włączone do obsługi. Więc teraz pytanie czy jest jakiś klucz do odwrócenia tego szyfrowania/modyfikowania. Czy też powinno być to poprawnie wyeksportowane i powinienem widzieć faktycznie 13 cyfr bez rzadnych dodatkowych znaków tak jak to jest zgodne z EAN-13?

Jest mi to niezbędne do tego aby sprawdzić czy czasem nie ma jakiś duplikatów EAN, błędnych EAN. Tj. innych niż wersja EAN-13.

Moge liczyć na jakaś pomoc w tym temacie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@webtec Napisz proszę w tej sprawie przez formularz i załącz plik, o którym wspominasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

webtec
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Przesłałem przed chwilą takie zgłoszenie z przykłądowym plikiem, gdyż dla każdego pliku wygenerowanego dzieje się taka sytuacja.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

steellsteell
#1 Nowicjusz#

Cześć, mam identyczny kłopot. Czy udało Ci się uzyskać pomoc od Allegro? Czy wiesz jak uzyskać listę towarów z kodami EAN-13?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@steellsteell Cześć. Jeśli potrzebujesz, to weryfikator numerów EAN-13 znajdziesz np. na stronach: liczby.pl gepir.pl

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów