anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN dla produktów nie posiadających EAN.

MegaMarket_pl
#7 Wielbiciel#

Oferujemy regały magazynowe.

Jest to produkt złożony, dopasowywany każdorazowo pod klienta: długość, liczba półek, nośność, wysokość, osłony, wypełnienia, etc. Na allegro wystawiamy kilka najpopularniejszych "zestawów".

W związku z tym NIE ISTNIEJE kod EAN na taki regał, tak samo jak nie istnieje kod EAN na samochód, czy np. dom.

Ma ktoś pomysł jak wystawić taki regał na allegro, które uparcie domaga się kodu EAN?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

allegro radzi żeby se kupić takiego eana

oznacz moderatorów

MegaMarket_pl
#7 Wielbiciel#

hmmm teoretycznie jest to rozwiązanie, tylko musiałbym "wykupić" tysiące kodów EAN. I to tylko dla regałów 1 typu. Kolejne tysiące dla każdego możliwego typu.

Resumując - musiałbym mieć kilka milionów kodów EAN - co jest absurdem.

Nie wymagany jest kod EAN przy sprzedaży samochodów.... Allegro - pora to wprowadzić.... 

oznacz moderatorów

wyprzedaz_2010
#10 Popularyzator#

Ja z EAN'izacją Allegro walczę od początku tej chorej produktyzacji.  Dostali ode mnie nawet oficjalne stanowisko producenta (części moto), że nie używają kodów i stosują wyłącznie numery OE części a i tak weryfikacja trwa od 2021r.....Nie spodziewam się rychłego i sensownego rozwiązania więc w twoim wypadku musisz się posłużyć jakąś zbliżoną kategorią gdzie EAN nie jest wymagany albo wrzucać towar jako "używane" informując w nagłówku, że to nowe i informując klienta w opisie skąd ta rozbieżność. To obchodzenie zasad ale w platformie z tak nieżyciowym podejściem, brakiem logiki i wszechobecnym chaosem i zlewaniem wystawiających to w twoim przypadku chyba jedyne rozwiązanie aby wystawić swój towar. Niestety...

oznacz moderatorów

ITdawid
#8 Zapaleniec#

ja sprzedaje przedmioty używane i tak muszę wpisywać EAN 🙂 bez tego nie przejdzie. Nie rozumiem co im tak na tym zależy nikt nie szuka produktów po kodzie EAN

oznacz moderatorów