anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inny tytuł aukcji niż ten wpisany przy wystawianiu oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
aspent_pl
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Wystawiłem aukcję z taką nazwą produktu "Buty trekkingowe męskie 46 - DK 1096 Predator Soft Shell". Dalej z katalogu produktowego wybrałem podobny produkt który ma nazwę "Buty trekkingowe niskie DK PREDATOR r. 46". To są te same produkty. 

Po opublikowaniu oferty moja aukcja wystawiła się z nazwą przedmiotu z którym powiązałem mój produkt z katalogu produktowego. 

Chce osiągnąć efekt gdzie moja nazwa pokryje się 1 do 1 z nazwą produktu z katalogu produktowego. Wtedy po opublikowaniu oferty będzie zgadzał się tytuł.  Podejrzewam, że w tym celu muszę wstawić swój produkt od katalogu produktowego i następnie go powiązać. 

Pytanie moje jest takie. Jak mogę wstawić nowy produkt do katalogu produktowego pomimo tego, że w katalogu jest już x ofert z tym produktem? Będę wdzięczy za pomoc/wskazówkę jak się przeklilikać (ikona złączonych dłoni w błagalnym geście). 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
az1rael
#21 Demiurg#

@aspent_pl możesz wstawić te buty z własną nazwa na nowym eanie i se nazwac identyko jak w poście tworząc nowy produkt bo rozumiem że podobny to nie ten sam

oznacz moderatorów
aspent_pl
#8 Zapaleniec#

podobny produkt to jest ten sam co mój. 

Załączam poglądowe zdjęcie czego dotyczy zagwozdka. 

aspent_pl_0-1709198907873.png

taki jest mój tytuł 

 

 

 

aspent_pl_1-1709198951423.png

A taki jest po tym jak kliknę w ofertę 

 

Spróbuje zrobić to Twoją metoda. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@aspent_pl Twoja oferta ma tytuł nadany przez Ciebie ale jest on podany nad nazwa sprzedawcy. O ile na komputerze jest on widoczny to na telefonach jest podany małym druczkiem a tytuł katalogu allegro jest wytłuszczony.  Co najlepsze kupujący po zakupie widzi Twój tytuł a nie allegro 

Chwalmy katalog allegro .

oznacz moderatorów
aspent_pl
#8 Zapaleniec#

Rzeczywiście tak jest. Trochę to myli jak po wstawieniu oferty widać dwa różne tytuły. Dzięki za odpowiedz!  

oznacz moderatorów