anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać rozmiary do karty produktu?

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Jak dodać rozmiary do karty produktu? Tworzę nowy produkt, przypisuję rozmiar, na przykład M, i ilość, na przykład 5 sztuk, wpisuję cechy, opis, zdjęcia itd. Ale nie mogę dodać do karty produktu, że mam również określoną ilość rozmiarów XS, S, L, XL! Muszę stworzyć od nowa podobny produkt o tej samej nazwie, tym samym opisie, tych samych zdjęciach, ale z innym rozmiarem i pozostałością w magazynie. Wtedy Allegro łączy je w wynikach wyszukiwania. Ale dlaczego powinienem robić to samo pięć razy, jeśli mam pięć różnych rozmiarów?! To nie jest logiczne.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DF_Original każdy rozmiar ma inne parametry (np. EAN) i dlatego trzeba utworzyć produkt dla każdego z nich, aby mogły być połączone  warianty produktowe

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DF_Original
#8 Zapaleniec#

Nie znam sytuacji, kiedy rozmiar wpływa na parametry produktu. W zależności od rozmiaru nic się u mnie nie zmienia: ani skład, ani charakterystyka, ani opis, ani cena, ani zdjęcia. Wygląda na to, że mam identyczne legginsy w 5 rozmiarach, opis produktu robię w 3 językach. To oznacza, że zamiast stworzyć kartę produktu raz i dodać rozmiar, muszę stworzyć produkt 5 razy, 5 razy załadować zdjęcia i 15 razy załadować opis? 15 razy robić to samo zamiast razu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DF_Original tak, trzeba wystawić osobne oferty, ponieważ parametr "rozmiar" oraz parametr EAN będą inne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów