anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam wystawic produkt jak nie ma go w katalogu,?

MBCPARTS
#7 Wielbiciel#

Produkt który chce wystawić nie istnieje w katalogu, nie ma też nigdzie w trakcie wystawiania możliwości dodania produktu do katalogu aby powiązać z tym produktem wystawiana ofertę.

Co za bajzel, wracam po 15 latach a tu jest jeszcze gorzej jak było.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

witaj w klubie

oznacz moderatorów

MBCPARTS
#7 Wielbiciel#

Czy jakiś szanowny moderator czy moderatorka może coś poradzić bo to jest na prawdę bardzo zniechęcające. Tak skomplikować prosta sprawę jak portal aukcyjny nie mieści mi się w głowie.

Tu ludzie maja założyć konto i wystawić przedmioty i to wszystko po co  jakieś bezsensowne niedopracowane rozwiązania komplikujące tylko cała zabawę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MBCPARTS Cześć. O jaki dokładnie produkt chodzi? Najczęściej żeby utworzyć nowy produkt w Katalogu należy mieć jego numer EAN. Tutaj mamy całą instrukcję: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-dodac-nowy-produkt-do-katalogu-MRBRxgYWwsV 

A jeśli jesteś okazjonalnym sprzedającym, to zachęcam Cię do sprzedaży na Allegro Lokalnie (gdzie nie trzeba łączyć produktów z Katalogiem). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MBCPARTS
#7 Wielbiciel#

No odpowiedz godna moderatora allegro.

Nie mam kodu EAN bo to nie jest obowiązek-proste.

Nie ma tego w waszym śmiesznym katalogu i co teraz?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MBCPARTS Jeśli nie dysponujesz kodem EAN i produktu nie ma w Katalogu, to go nie wystawisz na Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MBCPARTS
#7 Wielbiciel#

Czemu kłamiesz?

Wystawiłem kilka przedmiotów które nie maja kodu ean.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MBCPARTS Podanie parametru EAN dla produktu jest obowiązkowe, gdy wystawiasz ofertę w wybranych kategoriach. Listę tych kategorii sprawdzisz tutaj: https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-b1e8d041-a9ce-4d0c-bf00-449189bd1c7f 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Naprawdę!😡

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 @LEW433 Gadane to nie jest miejsce na manifestowanie swoich sympatii politycznych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

to nie jest prezentowanie swoich sympatii politycznych / to są sprawy zasadnicze dotyczące naszej Ojczyzny i użytkownikow Allegro

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Zgadzam się z tym, że są to sprawy ważne, ale nie w takim celu to forum powstało. Jeśli chcecie powymieniać się swoimi doświadczeniami, argumentami i opiniami politycznymi, to proszę robić to w innym miejscu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynab1712 Tak, ta sprawa jest konsultowana. Jest sobota, niestety nie otrzymamy odpowiedzi natychmiast, to chyba zrozumiałe. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

oczywiście, sprawa jest konsultowana od 4 czerwca......... ale tak, jest sobota, któraś z kolei

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko to polityka, zrozumiesz kiedyś.☹️

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

LEW433 nie pisz słowa "polityka" bo dostaniesz w nosek pstryka (od Pani kontrolującej dialogi)

o sprawach najważniejszych na świecie pisz, zasadniczych czyli o tem że Allegro jest debest, super i katalog jest dla Twojego dobra

no i pamiętaj że jest sobota

oznacz moderatorów

MBCPARTS
#7 Wielbiciel#

Twoje odpowiedzi w żaden sposób mi nie pomagają- na prawdę. Co gorsza nie bardzo są w temacie. Nie interesują mnie wklejane odpowiedzi z szablonu tylko konkretne działanie.

Proszę łaskawie o możliwość dodania produktu do katalogu. Czy to jest aż taki problem?

 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

oj, jaki Ty jesteś niecierpliwy......... nie zdajesz sobie sprawy jaki to OGROMNY jest problem.......... Ty niedobry....... fuj...........

p.s. jest sobota

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MBCPARTS Przesłałam Ci instrukcję, w której opisano wszystkie kroki. Dodatkowo nie wiem, jaki produkt chcesz wystawić, nie udzieliłeś mi żadnych dodatkowych informacji, z czym dokładnie masz problem. 

Jeśli towar chcesz wystawić w kategorii z listy (https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-b1e8d041-a9ce-4d0c-bf00-449189bd1c7f), to potrzebny będzie numer EAN. 

Jeśli numer EAN jest wymagany, a Ty go nie masz, to nie wystawisz tego produktu na Allegro. Takie same zasady obowiązują wszystkich sprzedających i nie robimy wyjątków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów