anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot własnoręcznie wykonany bez numeru EAN (GTIN)?

DekoratoriaMarty
#7 Wielbiciel#

Posiadamy własnoręcznie wykonane obrazy z mchu. Chcielibyśmy wystawić je na allegro ale nie posiadamy kodów producentów ani numeru EAN. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@DekoratoriaMarty jak dobrze kojarzę w kategorii ,, rękodzieło ,, nie są wymagane kody EAN 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprostujcie mnie jeśli wprowadziłem w błąd .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DekoratoriaMarty Cześć. 🙂 W jakiej kategorii chcecie wystawiać swoje obrazy z mchu? Jeśli jest to np. Allegro - Kolekcje i sztuka - Rękodzieło - Pozostałe (76652), to numer EAN nie jest obowiązkowy. 

Sprawdźcie proszę listę kategorii, w których numer EAN jest wymagany: https://assets.allegrostatic.com/popart-attachments/att-ea47c80d-2765-4426-9c5b-6de373fe078d 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka pozostałe ??? ... już na start częstujesz @DekoratoriaMarty 20% prowizją ??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Oczywiście, że nie 🌼 @DekoratoriaMarty sama najlepiej będzie wiedziała, w której kategorii wystawić swoje produkty. Przesłałam plik, śmiało może szukać miejsca dla siebie. Przyda się również https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/kalkulator-oplat 

Zaproponowałam "pozostałe" ponieważ jest to najszersza kategoria - a szczerze mówiąc w ogóle nie znam się na rękodziele (a szkoda!)  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka 🥀 ja tylko tak napomniałem , żeby @DekoratoriaMarty wiedziała ,że prowizje mioą być różne w zależności od podkategorii .

A .. .tak nawisaem 😁co z moimi płynami do trwałej , w dalszym ciągu 2 oferty nie połaczone z katalogiem , a do pozostałych ich nie dodam .

oznacz moderatorów