anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog Allegro

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

 

Hej, jak sobie radzicie z katalogiem allegro, czy nazwy, które są tam wybrane nie wkurzają Was, bo są durne i bez sensu? Nie będę podwał przykładu z mojej branży, bo nie nie będzie czytelne. Mam narzuconą zasadę {nazwa} {producent} {kod producenta} czyli gdybym sprzedawał iphony 14 , to musiałbym go nazwać: Telefon Apple MPUF3PX/A. Czy według Was jest to czytelne i zrozumiale dla klienta? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pompyCO owszem , bywa ,że są bez sensu  ,ale ma to również swoją dobrą stronę . Masz możliwość ustawienia tytułu oferty według swoich upodobań czy specyfikacji produktu , A ! im bardziej niezrozumiały tytłuł z katalogu tym większą potrzebę czuje klient ,aby dokladniej zapoznać się z treścią oferty . Allegro ma poważne problemy z nazewnictwem w katalogu i po mojemu ,aby uporać się z tym powinni jako tytuł wprowadzić nie budzący wątpliwości numer 
EAN produktu .

oznacz moderatorów

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedz, zgadzam się, że jak klient nie będzie pewny to „wejdzie” w aukcje, ale tylko pod warunkiem, ze wszyscy będą mieć ten sam tytuł, jeśli konkurencja będzie miała nazwane IPhone 14, a ja Apple MPUF3PX/A. to nikt do mnie nie zajrzy.

oznacz moderatorów