anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog produktów - błędy ortograficzne, błędny zapis nazw własnych itd

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Czy jest szansa na powołanie zespołu w allegro który mógłby sprawdzać błędy ortograficzne, błędy w zapisie nazw i nazwisk w katalogu allegro? Może automatyczny słownik który sprawdza wpisywane propozycje?  W pierwszym odruchu zaśmiałem się gdy w katalogu allegro znalazłem produkty z podobizną Pana którego nazwano "Piłsudzki",


kto to był można sprawdzić w wikipedii.


Pytanie do moderatorów: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A może tak 🙂

DarkStoorM_0-1659689554898.png

Nie wiem czy Allegro w ogóle miało kiedyś takie coś w planach i czy będzie miało. Ja z automatu w przeglądarce włączyłem sprawdzanie pisowni, ale z drugiej strony, to nie byłby dla Allegro jakiś duży problem, żeby przeskanować wprowadzane teksty i zasugerować możliwe błędy. Słownik w każdej chwili mogą sobie pobrać i aktualizować. Wszystko oczywiście bez blokady wystawiania oferty.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@rudybart oni katalogu jako takiego w ogóle ogarnąć nie mogą, a ty jeszcze od nich pilnowania nazw oczekujesz? 😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@rudybart, aby jak najszybciej uporządkować błędne wartości, zachęcam do zgłaszania ich poprzez opcję zgłoś błąd w produkcie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma 

można zgłaszać tylko po co? zgłosiłem kilka dni temu wszystkie produkty z nieprawidłową nazwą komiksu zamiast Atalanta - wpisane jest Atlanta - to tak prosta literówka, może się zdarzyć i po kilku dniach allegro odrzuciło wszystkie zmiany i nadal w katalogu są obok siebie i komiksy "Atalanta najlepsza biegaczka świata" i "Atlanta najlepsza biegaczka świata"

poniżej stan na dzisiaj - jest kilka stron komiksu który był wydany tylko jeden raz - teoretycznie powinien być tylko 1 produkt w katalogu
przy całym szacunku dla wszystkich moderatorów allegro - mam wrażenie że totalnie wszyscy w allegro olewają katalog produktów, jeśli tak prostej sprawy nie można skorygować to w jaki sposób ma być uporządkowany katalog zawierający tysiące produktów?
poniżej po wielokrotnym zgłaszaniu i odpisywaniu, stan znów zmienił się na taki jak był

ekran_5.jpg

oznacz moderatorów