anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

katalog produktów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Cześć

Czy to naprawdę są takie same produkty?

1.jpg

 

Jak mam wystawić dwa różne produkty, wprawdzie podobne ale jednak inne. 

 

2.jpg

 

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. 
Powstały produkty odpowiednio dla:
Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta gazowa EAN: 5904165631145
Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta elektryczna EAN: 5904165631008
Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta indukcyjna EAN: 5904165631190

Połącz proszę swoje oferty z tymi produktami. 

Wiem, że mamy jeszcze dwa kody EAN, z którymi występuje problem (5904165631251 i 5904165631244) te produkty zostały ponownie usunięte, już zgłosiłam to do odpowiedniego zespołu. Wrócę z informacjami, gdy tylko je otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@paletyiskrzynki przepraszam, że czekałeś.
Mamy już produkty w katalogu dla każdego kodu EAN. Połącz proszę swoje oferty z właściwymi produktami. 
EAN 5904165631244 - Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta elektryczna drewno
EAN 5904165631251 - Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta indukcyjna drewno
EAN 5904165631145 - Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta gazowa
EAN  5904165631237 - Kuchnia błotna z akcesoriami płyta gazowa sklejka
EAN 5904165631008 - Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta elektryczna
EAN 5904165631190 - Kuchnia ogrodowa z akcesoriami Płyta indukcyjna

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za pomoc. Być może teraz będzie to jakoś działało.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dla mnie to samo tylko na inne paliwo, czy auto zasilane paliwem , benzyna ropa czy gaz to nie auto? Nie powinno w głównym opisie być tyle szczegółów.

oznacz moderatorów

paletyiskrzynki
#9 Pomysłodawca#

Różne nadwozia, pojemności silników, roczniki.......... o kolorach nie wspominając. A od tego o czym piszesz są kategorie: Samochody -> Osobowe -> Opel -> Astra -> Astra III i teraz z list rozwijanych: nadwozie, kolor zasilanie... Ale każdy wynik jest osobnym produktem, nie ma połączonych ofert. Pomimo że to wszystko to auta.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witaj w klubie.  Wyobraź sobie co się dzieje u mnie jeżeli sprzedaję coś co jest sprzedawane w kilkudziesięciu odmianach, a jest tego kilka tysięcy rodzajów. Każda zmiana czegokolwiek  w treści aukcji to rozwolnienie ( i ból d...y) na długie tygodnie. Aktualnie mam do poprawienia ponad 2 k ofert gdyż jakiś " gieniuś" wymyślił że do jednego produktu nie można podpiąć więcej niż 5 ofert ( wcześniej nikomu nie przeszkadzało że pod niektóre było podłączone nawet po kilkaset ofert ) no i oczywiście oferty nie są wznawiane automatycznie gdyż w większości były podłączone nawet po kilkaset ofert do jednego produktu bo tak sugerował to system. Nie ważne że możesz łączyć elementy o całkiem różnych, wręcz granicznych parametrach, ważne aby nie było ich przypisane więcej niż 5. I znajdź mi proszę odpowiedni produkt wśród setek tysięcy. Ile to zajmie? A wystarczy że ktoś inny wpisze to ( nazwie ) inaczej i już mamy nowy produkt. A sprawa jest tak prosta że aż śmieszna. Wystarczyło by usystematyzować wszystko to co usystematyzować można i każdy kto by w tej branży sprzedawał mógł by tylko wybrać odpowiednie wartości z listy, ewentualnie dopisać nowy parametr. Lata świetlne temu, jeszcze przed rozpoczęciem zabawy z produktyzacją oferowałam takie rozwiązanie, nawet oferowałam pomoc,  ale o czym tu dyskutować jeżeli tak prosta sprawa jak jednolite nazewnictwo najwidoczniej przerasta możliwości działu technicznego, np. w wykazie producentów kiedy chcesz wybrać coś spoza tej listy to w każdym dziale masz masz to inaczej zdefiniowane. W jednym jest to pole opisane " inny", w innej kategorii jest to " inna " jeszcze w innej  jest to " inne " a w każdej dotyczy tego samego, czyli nazwy producenta.   Żyć się odechciewa. Kilka tygodni bezproduktywnej pracy która niczego nie zmieni ani nie usprawni.

oznacz moderatorów