anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kontakt do działu prawnego Allegro.

spolitanski
#8 Zapaleniec#

Od miesiąca walczę z konsultantami ws. zmian w katalogu produktów. Poprzez zmiany w opisach produktów moja firma traci klientów i pieniądze. Czy ktoś ma jakiś kontakt do prawników Allegro ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#19 Nestor#

@spolitanski 

Wg mnie, takowy nie istnieje.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@spolitanski Nie udostępniamy danych kontaktowych do naszego działu prawnego, bo ten działa w ramach naszej wewnętrznej struktury. Jeśli masz jakiś konkretny problem lub wątpliwości związane z katalogiem, możesz napisać tutaj o co dokładnie chodzi, a my postaramy się pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

spolitanski
#8 Zapaleniec#

Jeśli ma Pani dostęp do zgłoszeń to proszę sobie poczytać moją miesięczną walkę

zgłoszenie nr "25882119"

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spolitanski zapoznałam się ze sprawą, postaram się pomóc, ale na razie poproszę Cię o cierpliwość, ponieważ konieczna będzie konsultacja z zespołem, który zajmuje się katalogiem. Dam znać, gdy tylko otrzymam informacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

spolitanski
#8 Zapaleniec#

Zgłaszam następny problem, który związany jest z katalogiem allegro. Moje firma zmienia właśnie brand. Zmieni się nazwa pod którą sprzedajemy produkty. W GS1 kody EAN pozostają bez zmian. I teraz się zaczyna 🙂 Wszystkie nowe produkty pod nową marką nie mogą być wystawione na allegro bo cały czas wskazuje na starą nazwę. Dziś próbowałem coś wystawić i po prostu jak zwykle system katalogu jest mądrzejszy od właściciela marki. Co mam zrobić ?

spolitanski_0-1670239551686.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@spolitanski W takiej sytuacji musisz zgłosić błąd we wszystkich produktach, w których marka ma zostać zmieniona. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kontakt masz tylko taki:https://allegro.pl/pomoc/kontakt  albo forum.

oznacz moderatorów