anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyszukuje produktu

pkot123
#8 Zapaleniec#

Po wpisaniu frazy podpowiada produkty (różne, zgodne z frazą - prawidłowo), a po wciśnięciu "szukaj" jest "przykro, nie znaleźliśmy ofert". Widać to na filmiku pod linkiem:  bandicam 2024-02-19 03-19-53-744.mp4

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#20 Guru#

@pkot123 

Dzieje się tak ponieważ wyświetlają Ci produkty z katalogu produktów. Wygląda na to że nie ma na tą chwilą żadnych ofert od sprzedawców do tych produktów.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pkot123 Sprawdziłam to w wyszukiwarce i faktycznie pojawiają się wyniki po wyborze konkretnego produktu. Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pkot123 Najmocniej Cię przepraszam za tak wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Otrzymałam informacje, że w momencie zakładania tego zgłoszenia wyszukiwarka działała prawidłowo. Fraza "raltek" nie występowała w tytule żadnej z ofert. To, co Ci się wyświetlało pod wyszukiwarką to lista konkretnych produktów. Obecnie nasza wyszukiwarka skupia się właśnie na ofertach. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pkot123
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, być może, ale były oferty tych produktów. Jak zauważył @serwis-texas powinno to też działac dla ofert tych produktów. Skoro w ofercie muszą być powtórzone wszystkie słowa kluczowe produktu, jaki to ma sens? 
W każdym razie dziękuję za odpowiedź, skoro to działa prawidłowo 😉

IMG_3821.jpeg

oznacz moderatorów