anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niepoprawnie łączone warianty po raz 100

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Czy możecie coś z tym w końcu zrobić? Bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, pomimo ciągłych zgłoszeń. Teraz zaczeły dziać się jeszcze większe cuda, bo zaczeło nam grupować koszulki z dwóch innych kategorii (damskie z męskimi). Nie mówiąc już że wszedzie są pogłubione rozmiary. Przecież to jest tak absurdalne że aż się w głowie nie mieści...

 

 

miks....jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Butiktalulla
#13 Ambasador#

myślę ,że pomału kupujący nie zwracają na to uwagi ( warianty ) 

Ja jako kupujący - już wcale nie zaglądam na warianty bo albo Cie skieruje do innego sprzedającego albo podpowie cholera wie co.

Także tego.... coś co działało super - Allegro zdemolowało sprawnie.

Dodam - ,że katalog to stek bzdur i błędów - nie łącze z nim swoich produktów bo po prostu strach - a sam sprawdzam każdy produkt u producenta  ( parametry )

A nie raz mi połączą sami i wychodzi burdello z mojej ciężkiej roboty

oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Tylko teraz wyróżnienie produktu lub reklamy tracą kompletnie sens. Bo płaci się za promocję, a tutaj pokazuje że jest tylko jeden rozmiar dostępny, pomimo że mamy je wszystkie...

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

u mnie z rozmiarami nie ma większego  problemu ( marginalne )  - łączy je z automatu 

Natomiast z wariantami - inne wzory / kolory - już lipa

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Butiktalulla spokojnie, codziennie w innej kategorii automat na siłę stara się poprawić warianty, jak to zrobi u Ciebie to kolor/wzór połączy wszystko jak leci bez ładu i składu byle podstawowe parametry się zgadzały, natomiast rozmiary wyr*** aż miło ^^ miniatury też 😉 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dziękuję : D 

oznacz moderatorów