anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena produktu

maxfuncompany
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Wchodzę w kartę produktu z opiniami klientów.

Dajmy na to mam 20 pięć gwiazdek oraz 2 trzy gwiazdki.

drp jpg.jpg

Nie dostałem żadnego powiadomienia od Allegro o tych opiniach oraz gdy klikam na te 3 gwiazdki, wyskakuje mi komunikat : "Produkt nie ma jeszcze recenzji", tak jakby nie istniały ale wpływają na całkowitą średni wynik ocen. Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć, byłbym wdzięczny 🙂

Produkt ID: 13313053453

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#

@maxfuncompany Po prostu klienci, którzy oceniali > zaznaczyli tylko gwiazdki > bez dodatkowego komentarza . tak samo jak przy pozytywie czy negatywie.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Poszukaj innej takiej oferty na Allegro. Zapewne będą, pod innymi wpisami w katalogu produktów Allegro.

Katalog produktów Allegro działa inaczej niż to zakładali, jeden produkt ma wiele nazw, wiele kategorii, wiele wpisów w katalogu.

Z drugiej strony - pod jednym wpisem w katalogu znajdziesz oferty z oryginalnym przedmiotem, z jego zamiennikiem, a nawet całkiem inny produkt.

Więc teraz wyobraź sobie lub zgadnij, czego dotyczą wystawiane opinie i recenzje.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxfuncompany
#7 Wielbiciel#

Jestem jedynym sprzedawcą tego produktu, mam własny ean, jestem producentem 😞

Ostatnio jakiś chińczyk kopiuje wszystkie aukcje jak leci, więc uważajcie, już dwa razy go zgłosiłem a on dalej robi swoje, nic nie zmienia ani opisów ani zdjęć

oznacz moderatorów