anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązany produkt w kategorii

Lifting_Champ
#8 Zapaleniec#

Cześć,

do wystawienia aukcji korzystamy z zewnętrznego oprogramowania Wapro Aukcje, wszystko było w porządku, jednakże od ok. 3 tygodni dostaję komunikat "Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą".

Kody EAN które używamy są indywidulane dla nas, sprzedajemy własnej produkcji produkt, więc nie ma go w bazie kodów EAN allegro. Czy ja nasze kody muszę jakoś zarejestrować w allegro? Nie wiem jak to obejść, tak samo jak opiekun naszego systemu.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Methrylis
#13 Ambasador#

A nie tworzą ci się przy okazji na allegro szkice danych ofert? Bo jeśli tak, to wystarczy połączyć te szkice z ofertą (jeśli masz własne EANy, to w katalogu potworzą się po prostu nowe, wasze produkty) i wtedy aukcje powinny dać się wystawić. Choć nie jest to pewna metoda, bo w moim przypadku działa, ale ja korzystam z własnego narzędzia.

oznacz moderatorów

Lifting_Champ
#8 Zapaleniec#

W jakiej zakładce jest możliwość znalezienia szkiców aukcji? Nie widzę nic takiego ;/

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Gdy wejdziesz w "Mój asortyment", zjedź trochę niżej aż do listy swoich aktywnych ofert. Po lewej, tuż nad tą listą, masz filtr do wybierania, które oferty chcesz mieć na widoku - spośród opcji "aktywna", "zamknięta" itp jest też opcja "szkic".

oznacz moderatorów

Lifting_Champ
#8 Zapaleniec#

Niestety szkiców brak, ale dzięki za rady, znalazłem teraz takie info:  

Lifting_Champ_0-1672819779828.png

Napisałem, zobaczymy czy to rozwiąże mój problem. 🙂 

 

oznacz moderatorów