anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja a wielowariantowość

skarpetyeltom
#9 Pomysłodawca#

Jak to w końcu jest z tą produktyzacją ? Sprzedaję skarpetki, mam kilka różnych kolorów w kilku rozmiarach, po wprowadzeniu produktyzacji ich połączenie z wielowariantowości się nie wyświetla jest totalna wolna amerykanka w tym co jest połączone a co nie. 

dla przykładu na miniaturach w wariantach widać i zestaw i pojedyncza skarpetkę ale już po kliknięciu w pojedynczą zestaw się nie wyświetla

aukcja1.pngaukcja2.png

albo drugi przykład na tej aukcji widać +31 wzorów: 

skarpetyeltom_0-1673019740453.png

Klikam jeden z nich i po przejsciu do tej oferty widzę tylko kilka :

skarpetyeltom_1-1673019790798.png

Ktoś wie w czym problem ? jak mam to zrobić żeby wyświetlały się wszystkie warianty ? 
Czy każda kombinacja rozmiar/wzór ma być nowym produktem czy podpiąć wszystko pod jeden produkt w katalogu ? Allegro tak odpisuje że nic nie odpisuje... 

Cytat z jednej z odpowiedzi: 
"Widok wariantów ofert widoczny na drugim zrzucie ekranu (zrzut ekranu aukcja2) dotyczy nowej funkcjonalności na Allegro, czyli wariantów produktowych. W miejscu wielowariantowości wyświetlane są inne warianty danego produktu, wybrane na podstawie Katalogu Produktów Allegro"

Tylko na podstawie czego wybiera z katalogu ? 
mam tak porozwalane wszystkie aukcje... czasami kolor granat i czarny są do wyboru żeby identyczna aukcja z białymi skarpetkami była z niczym nie powiązana... 

Sprzedaż spadła prawie do zera... 

 

POMOCY !

 

 

 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

Bubalove
#8 Zapaleniec#

Udało się komuś ogarnąć ten bałagan? u nas to samo co u was. Sprzedaż spadła niemal do zera, adsów nie ma sensu odpalać bo przepalają budżet. Klient nie ma szans kupić tego co potrzebuje....

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bubalove W sprawie wielowariantowości produktowej napisz do nas przez formularz i prześlij uzupełniony plik, który znajdziesz w tym artykule

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów