anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż broszury.

KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mój autorski produkt składa się z dwóch przedmiotów: porcji nasion i Mini Atlasu.

Wystawiłam ofertę, w której głównym przedmiotem są nasiona. Weszła bez problemu.

Teraz chcę wystawić mój autorski produkt i dać jako główny Mini Atlas z dodatkiem nasion. 

Pisanie oferty zatrzymało się na podaniu numeru ISBN.

Nie mam tego numeru, więc co mam tam wpisać ?

Pozdrawiam KDM100_pl

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pecela
#16 Inspirator#

Wystąp do Biblioteki Narodowej o nadanie nr ISBN.

oznacz moderatorów

KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Broszurze ?!🙄🤔

 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jak najbardziej się da. Poza tym kody są darmowe. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@KDM100pl Przykro mi, jeśli parametr jest obowiązkowy w danej kategorii, nie ma możliwości, by go pominąć. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@KDM100pl https://www.bn.org.pl/dla-wydawcow/isbn/zasady-nadawania-isbn/

Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki – ISBN (International Standard Book Number) służy do jednoznacznej identyfikacji wydawcy i wydawanych przez niego wydawnictw zwartych.

  • Przydział numerów ISBN jest bezpłatny.
  • Przynależność do systemu numeracji ISBN jest dobrowolna.
  • Informacja o przydzielonych numerach oraz nazwie i adresie wydawcy przekazywana jest do International ISBN Agency w Londynie. Jest również dostępna publicznie w ośrodkach informacji bibliotecznej.

Zespół Zadaniowy ds. znormalizowanych numerów wydawnictw ISBN i ISMN nadaje numery identyfikacyjne wydawcom działającym na terenie Polski oraz przydziela pule Międzynarodowego Znormalizowanego Numeru Książki (ISBN).

  • Aby uzyskać numery ISBN wydawca powinien zarejestrować się w serwisie e-ISBN
  • Wnioski o nadanie numerów ISBN przyjmowane są tylko elektronicznie.
  • Otrzymaną pulę numerów ISBN wydawca wykorzystuje aż do jej wyczerpania wyłącznie do oznaczania własnej produkcji wydawniczej.
________
Κώστας
oznacz moderatorów