anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość - nikt nie zajmuje się przesłanymi przez formularz zgłoszeniami

zagano44
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Jakieś 3 tygodnie temu zgłaszałem fakt, że moje oferty wyświetlają się nieprawidłowo.

Model 5108 pod numerem zgłoszenia: 39515661

Model 5115 pod numerem zgłoszenia: 39393084

Model 5105 pod numerem zgłoszenia: 39270570

 

Wcześniej wystarczyło, że tutaj podam prawidłowe łączenia poprzez podanie numerów aukcji, lecz od tego roku odsyłacie mnie do formularza i przesłania pliku.

Niestety problem w tym, że na zgłoszenie od razu mam odpowiedź "Przyjęto, będziemy informować o postępach", a poza tym brak kontaktu. Nie jestem nachalny, ponieważ zwracam się z zapytaniem raz na tydzień jak postępy, bo widzę, że ich nie ma wcale. Wcześniej, kiedy wystarczyło tu zgłosić fakt pomieszania ofert, sprawa była załatwiona w 3-4 dni, a po zgłoszeniu mailowym nikt nawet nie odpisze przez 3 tygodnie. Proszę o informację, czy jest możliwość, aby zgłaszać Wam tu pomieszane oferty, czy istnieje tylko możliwość przesyłania poprzez formularz (jeżeli tak, to bardzo proszę o ponaglenie kogokolwiek do odpowiedzi lub działania, ponieważ mam jeszcze dziesiątki pomieszanych multiofert...).

Dziękuję i pozdrawiam, Oskar Lipski / zagano44

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zagano44 Przykro mi, ale nie jestem w stanie tutaj nic zrobić. Pozostaje Ci oczekiwać na odpowiedzi doradców w wyżej wymienionych zgłoszeniach. Kwestie wariantów produktowych nie są już obsługiwane na forum - nie mamy takiej możliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

powerr
#10 Popularyzator#

pisanie do obsługi allegro to istny dramat ... Nigdy nie wiesz czy, zrozumieli twój problem, czy zamierzają cokolwiek zrobić, czy coś zrobili, czy masz pisać kolejny raz .... i tak na jakiś błahy problem tracisz masę czasu, bo co tydzień musisz się przypominać .... a i tak odpowiedzą ci lakonicznie zdawkowo, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu .... 

oznacz moderatorów

zagano44
#10 Popularyzator#

@w_kiwi  dziękuję za odpowiedź, szkoda, że tak się stało, bo wiele ofert jest rozsypanych

oznacz moderatorów