anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Złe wyświetlanie produktów

VayaMedical
#10 Popularyzator#

Dzień dobry 

SS ALLEGRO 26.03.2024.png

Co mogę zrobić, żeby nie wyświetlały się wysokości produktu, bo wprowadza to klientów w błąd.?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Nr ofert -

13187425182

13187540944

13187547241

13187556861

13187565057

13187574697

13187582681

13187591855

13187597191

13187601657

13187606801

13187618568

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical czy możesz napisać, dlaczego wariantowanie po tym parametrze wprowadza kupujących w błąd? Samo wariantowanie jest prawidłowe, a wskazane oferty różnią się wysokością produktu, abym mogła to zgłosić, potrzebuję argumenty, dlaczego może to być mylące dla kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VayaMedical
#10 Popularyzator#

Jest tak dlatego, że wkładka jest po zewnętrznej stronie wyższa, a sama w sobie ma 1-2mm wysokości i klienci zostają wprowadzeni w błąd, bo myślą że chodzi o wysokośc całej wkładki, a nie klina który ma za zadanie supinować stopę.

oznacz moderatorów

VayaMedical
#10 Popularyzator#

Mamy identyczną sytuację w drugiej wkładce która ma za zadanie pronować stopę i też ma klin tylko po wewnętrznej stronie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical jest to parametr wariantujący dla całej kategorii, czy nie jest tak, że kupujący właśnie na podstawie tego parametru dobierają wkładkę odpowiednią na swoje schorzenie?
Jeśli jest to błąd to pierwszym krokiem powinno być zgłoszenie zmian w produkcie i zmiana wartości tego parametru, a nie samej możliwości wariantowania.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VayaMedical
#10 Popularyzator#

Wkładka jest na schorzenie konkretne, a wysokośc tylko zamęt wprowadza. Zgłaszałem prośbe o usunięcie parametru wysokości, ale oczywiście allegro stwierdziło, że wszystko jest ok i odrzucili moją prośbę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical przykro mi, ale jeśli otrzymałeś taką odpowiedź, to moje zgłoszenie trafi do tego samego działu i odpowiedź będzie taka sama. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

VayaMedical
#10 Popularyzator#

Czyli produkt ma być wyświetlany błędnie dlatego, że allegro tak chce ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@VayaMedical tak jak pisałam wczesniej jeśli ta wartość jest błędna, należy ją poprawić poprzez zgłoszenie błędu w produkcie, jednak sam parametr wysokość wkładki jest parametrem który rozróżnia poszczególne produkty i dlatego pojawia się w wariantach. 
Jeśli masz inną propozycję nazwy dla tego parametru lub sugestię zmiany, możesz ją zgłosić i przekażę to dalej, ale jeśli otrzymałeś już odpowiedź, że nie zostanie to zmienione, to moje zgłoszenie tego nie zmieni, a odpowiedź będzie taka sama. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów