anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zalewanie allegro podróbkami z chin

AstroByte
#9 Pomysłodawca#

Witam!

 

Mam pytanie odnośnie katalogu przedmiotów, czy allegro zacznie coś robić z wysypem chińskich podróbek których jest dosłownie wysyp? Próbuje sprzedać produkty firmy xiaomi, lecz po wystawieniu i wpisaniu danego towaru w wyszukiwarce, pierwsze 5 stron podróbki z chin i w chwili obecnej wyświetlenia oraz sprzedaż spadła o ponad połowę.  Nie dość że zalewają allegro tym samym produktem pod 50 nazwami to w dodatku są to produkty podrobione a w tytule odnoszą się do oryginału przez co cieżko jest aby ktoś zauważył moją ofertę.

Allegro powoli zmienia się w **piiip**s i widać że w poważaniu mają Polskich sprzedawców bo kasa najwyraźniej się zgadza.

 

Zrzut ekranu 2024-03-27 231339.pngZrzut ekranu 2024-03-27 231443.png

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

drekenzes
#16 Inspirator#

@AstroByte Chińskie konta z komentarzami na poziomie 50-60% mają się świetnie w serwisie. Polskiej firmy na takim poziomie nie widziałem bez blokady konta.

Zresztą kolejne miesiące to już typowe uderzenie w mniejsze firmy, rzeczy rzadkie, unikalne, występujące w pojedynczych sztukach lub krótkich, limitowanych edycjach.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

AstroByte
#9 Pomysłodawca#

No z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej, katalog jest w opłakanym stanie, pierwsze strony zalane podrobkami i jeszcze te zmiany od 1 licpa to już jest w ogóle tragedia.  

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AstroByte 

Mam pytanie odnośnie katalogu przedmiotów, czy allegro zacznie coś robić z wysypem chińskich podróbek których jest dosłownie wysyp?

Nie, fizycznie nie są wstanie tego kontrolować!

oznacz moderatorów

AstroByte
#9 Pomysłodawca#

Dobrze że są w stanie dobrze kontrolować nasze portfele.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AstroByte 

Trzeba czekać aż klienci zrozumieją co to jest produkt, jak działa i zaczną sprawdzać informacje o sprzedającym. Odnoszę wrażenie że klient Allegro do tej pory nie rozumie jak działa produkt i nigdy nie zrozumie.

oznacz moderatorów

AstroByte
#9 Pomysłodawca#

Ale co ma klient z tym wspólnego? Wpisuje produkt który mnie interesuje, i pierwsze 3 strony to są chińskie podróbki które w tytule opisywane są jako oryginał. To tylko i wyłącznie wina allegro że zezwala na takie coś. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Tak ma być,  to było wszystko doskonale zaplanowane, taki był cel i zamiar produktyzacji.

Normalne dobrze wykonane wyroby muszą zniknąć pośród chińskich podróbek, a nie wspomnę o prawdziwych markowych. One nie mają  żadnych szans na Allegro.

Allegro ma być śmietnikiem, taki był zamiar decydentów.

A wystarczyło stworzyć Allegro China  lub po inną nazwą  wpuścić chińczyków.

oznacz moderatorów