anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
abc1712
#8 Zapaleniec#

czy na allegro lokalnie można wystawić komentarz sprzedającemu?

oznacz moderatorów
64 ODPOWIEDZI 64
pinsplash
#21 Demiurg#

@abc1712 nie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@abc1712 Póki co nie, ale podobno w przyszłości będzie można.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
marvvvin_2007
#1 Nowicjusz#

Szkoda, że nie ma komentarzy bo jest to jakaś weryfikacja przed czego można się spodziewać po sprzedającym. Mam nadzieję, że w krótce to poprawią

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@abc1712 Nie są potrzebne, bo w większości są osoby prywatne.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@abc1712 Możesz po części przetrzeć przed zakupem tutaj.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

A ja bym był za choć ten odłam allegro mnie nie dotyczy ale czytając tutaj na forum co tam się wyprawia to wypadało by tak "uczciwie" oceniać tych najbardziej "uczciwych" sprzedawców .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszyscy są uczciwi tylko czasem błądzą.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@abc1712 Allegro nie daje możliwości wystawiania komentarzy, możesz"polecić" jakąś ofertę sprzedającego, tu na forum.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Co mi da, że pożalę się tutaj, że mnie jakiś Iksiński oszukał na Allegro lub Allegro Lokalnie? To sprawy nie rozwiąże.

Od tego jest serwis i policja.

Owszem zaglądają tu admini, ale pomagają w sprawach łatwych do rozwiązania lub informują, jak postępować, z kim i jak się skontaktować, ew. sprawdzają sprawę w systemie.

 

Wiola
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie przetrzeć, tylko przestrzec. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

A o przekrętach osób prywatnych nie można ostrzegać w komentarzach? Tylko przed przekrętami firm można ostrzegać?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Można bez podawania nazwisk.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Co?? 

Nie są potrzebne, bo w większości są osoby prywatne.

No to są potrzebne, czy nie są potrzebne? 

oznacz moderatorów
Brudnybojek333
#7 Wielbiciel#

I właśnie dlatego komentarze są potrzebne. 

oznacz moderatorów
psycho_aktywna
#7 Wielbiciel#

to śmieszne jest; akurat kupiłam konto na origin które nie zawiera tego co w opisie aukcji, i nawet nie mogę wystawić komentarza? podejrzewam że ten Pan sprzedał dziesiątki takich kont. niby tylko 10 zł, ale jak się zbierze więcej takich naiwniaków jak ja to Pan sobie dobrze zarobi. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@psycho_aktywna Nie prościej założyć sobie własne konto na takim np. originie i kupić klucz gry w jakimś pewnym keyshopie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Altusek
#2 Obserwator#

Ja kupiłem radio samochodowe z mikrofonem do rozmów telefonicznych. Otwieram paczkę i mikrofonu nie ma, choć była zawarta informacja w opisie aukcje, że jest w komplecie. Utworzyłem dyskusje, na to sprzedający, że wszystko wkładał do kartonu! No to mówię, że chce zwrócić towar, a sprzedający mówi, że jest osobą prywatna i nie przyjmie zwrotu. Chciałem opisać sytuację komentarzem i patrze, że na allegro lokalnie nie da się! Tak więc 150zl wydałem i same problemy. Nigdy więcej "lokalnie" nie kupię. Smart nie obowiązuje, sprzedający burak. Jestem na allegro 18 lat i pierwszy raz ktoś mi pluje prosto w oczy. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Altusek Ale możesz reklamować(rękojmia), jest niekompletne, więc nie spełnia warunków użytkowania.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 No przecież REKLAMOWAŁ w Dyskusji. Zgłosił brak, rozumiesz??

oznacz moderatorów