anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokonałam zakupu obuwia męskie Nike Air Jordan 4 Retro i nie otrzymałam przesyłki.

Client:45620828
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, w  10 października 2021r.dniu złożyłam zamówienie na zakup obuwia męskiego Nike Air Jordan 4 Retro, dokonałam wszystkich niezbędnych formalności i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym. Nadmieniam, że w dalszym ciągu osoba prowadzi sprzedaż tego obuwia na Allegro Lokalnie naruszając dobrą dotychczas moją opinię (kupowałam wiele razy) nigdy wcześniej nie miałam problemu. Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy.

 

 

 

Kupiony przedmiot

 

KUP TERAZ

NIKE AIR JORDAN 4 RETRO

425,00 zł

1 sztuka

 

 

 

Łączna kwota zakupu

450,00 zł

 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy masz już nową aplikację Allegro LokalnieNOWOŚĆ

Pobierz ją. Wystawiaj szybciej, kupuj wygodniejDowiedz się więcej.

 

  

 

Masz pytania? Skorzystaj z Pomocy Allegro.

 

 

Polub nas na social media i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami

     

Każdy e-mail od Allegro zawiera Twoje imię, nazwisko i login (jeśli masz je na swoim koncie). Jeśli podejrzewasz, że e-mail jest fałszywy, skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w centrum bezpieczeństwa Allegro.

Wiadomość została wysłana automatycznie, dlatego na nią nie odpowiadaj. Jeśli chcesz z nami porozmawiać, skorzystaj ze strony kontaktowej.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać tego typu wiadomości, dostosuj ustawienia zgód na powiadomienia.

Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45620828 Dlaczego czekasz aż tyle czasu ze zgłoszeniem problemu? Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i poproś w nim o pomoc pracownika Allegro. Jeżeli to nie poskutkuje, zamknij spór jako nierozwiązany w złóż wniosek o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, więc odda Ci wpłatę. 

oznacz moderatorów