anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić ocenę sprzedającemu wystawiającemu przez Allegro Lokalnie

Toudi_81
#7 Wielbiciel#

Jak wystawić ocenę sprzedającemu wystawiającemu przez Allegro Lokalnie

bo zauważyłem że sprzedający zaczynają kombinować poprzez allegro LOKALNIE

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

xyz96
#21 Demiurg#

Tam jeszcze nie ma możliwości wystawiania ocen, dopiero w przyszłości ma to być wprowadzone.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Toudi_81 Niestety nie ma teraz takiej (jeszcze) możliwości

oznacz moderatorów

gremi_gm
#9 Pomysłodawca#

Jestem z przyszłości, nadal nie ma możliwości komentowania!

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@gremi_gm  bo to jeszcze nie ta przyszłość😆

oznacz moderatorów

yonmann
#1 Nowicjusz#

I ja z przyszłości piszę -ni ma.

 

Ni ma i nie bedzie.

 

Wersja wszechświata z ocenami w allegro lokalnie została zniszczona w ostatniej części Avengers.

oznacz moderatorów

Centrino-Agd
#7 Wielbiciel#

Allegro lokalne zaczyna być dla cwaniaczków oszustów.. 

oznacz moderatorów

pavilion3
#7 Wielbiciel#

tak, to prawda. nie warto ryzykować kupując na Allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Lokalnie ma być dla prywatnych, a człowieka prywatnie nie oceniasz, tylko firmę w której pracuje np 🙂

oznacz moderatorów

pkmmg40
#2 Obserwator#

**piiip** posiada już opcję oceny sprzedającego. Nie widzę powodu, żeby nie oceniać prywatnych sprzedawców

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pkmmg40  ale na oeliksie niema dyskusji i POKu 😀.

oznacz moderatorów

gkmaster
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że jest dyskusja którą można otworzyć jak coś poszło nie tak, to że jest na podobnym poziomie co w allegro lokalnie - czyli radź sobie sam bo my tylko możemy się przyglądać  to już inna sprawa - ale ocena jest - oczywiście nie zawsze można ocenić sprzedającego - to ołeliks decyduje czy pozwoli ci kogoś ocenić czy nie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gkmaster Jeśli piszesz o swojej ostatniej dyskusji ze sprzedającym to zakończyła się tym, że wypłaciliśmy rekompensatę z Allegro Protect na Twoje konto, więc nie jest prawdą, że w dyskusjach tylko przyglądamy się korespondencji i zalecamy kontakt ze sprzedającymi. Gdy problem z zamówieniem spełnia warunki Allegro Protect, nasi pracownicy kierują do niego kupujących i nie zostawiamy Was bez pomocy zarówno na Allegro jak i Allegro Lokalnie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

gremi_gm
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry Moderatorko @_HolaOla_ .

Skoro już tu Pani jest, to może odpowie wszystkim zainteresowanym kiedy będzie możliwość dodawania komentarzy i oceniania sprzedających na Allegro Lokalnie?

 

Pozdrawiam

G.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gremi_gm Dzień dobry, w najbliższym czasie nie mamy planów, aby na Allegro Lokalnie pojawił się system komentarzy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

gremi_gm
#9 Pomysłodawca#

Szkoda, do tego czasu nie widzę sensu, żeby z Allegro Lokalnie korzystać.

oznacz moderatorów

Tomasz_Krzywicki
#3 Debiutant#

Wielka szkoda. Sprzedajacy przyslal mi inna wersje rzczy jaka sprzedawal, ktorej nie da nijak uzywac. Przyjac zwrotu odmawia. Nie moge wiec nikogo ostrzec, ze oszukuje i wysyla co innego niz opisuje.

oznacz moderatorów

gremi_gm
#9 Pomysłodawca#

Ja już zupełnie zrezygnowałem z zakupów na Allegro Lokalnie i nie widzę możliwości, żebym tam wrócił, jeśli nic się nie zmieni. Dla mnie Allegro Lokalnie oznacz ogromne ryzyko oszustwa.

oznacz moderatorów

zbig2
#3 Debiutant#

Mam niestety przykre doświadczenia z AL. Sprzedający ukrył informację, że sprzęt jest uszkodzony. Oczywiście twierdzi, że wszystko jest OK. Brak oceny sprzedającego powoduje, że na AL oszukują. Wniosek jeden, nie ryzykować i nie korzystać z tej platformy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zbig2 Przecież masz narzędzia i prawne i pomoc Allegro, reklamacja, dyskusja , Allegro Protect. Komentarz nie ochroni Cię od takich rzeczy.

oznacz moderatorów