anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam zamawianego produktu i nie widzę go w kupionych, co zrobić?

Wiktoria095
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem. Zakupiłam konto na fortnite, jednak żadne passy nie doszły na maila, a sprzedawca nie odpisuje. Pieniądze dotarły do sprzedawcy. Zaznaczę że był to zakup na allegro lokalnie, pisałam wielokrotnie do sprzedawcy, jednak bez odzewu. Chciałam utworzyć dyskusję jednak nie mam możliwości, ponieważ ten zakup nie pokazuje mi się w żadnej kategorii, jakbym nigdy tego zakupu nie dokonała. Co robić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wiktoria095 Czy widzisz zakup tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Wiktoria095
#7 Wielbiciel#

Właśnie problem w tym ze nie, tez juz tu sprawdzałam i nigdzie nie moge znaleźć zakupu, i juz sama nie wiem co mam zrobic. Przeciez mam udokumentowane w banku ze kupiłam to, mam tylko napisane ze zakup został zakończony a gdy wejde w problem wyświetla mi ze mam wejść z aplikacji Allegro Lokalnie, jednak gdy wejde na moje zakupy na tej apce to wyświetlają mi sie tylko stare zakupy, a o tym nie ma śladu, jakby nigdy nie było takiego zamówienia.

FBC91414-500F-4A96-A7C1-02939825D128.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wiktoria095 oki, sprawdziłam to i ten zakup jest po prostu na Twoim innym koncie 🙂 Na koncie o loginie Client:104823639, zaloguj się proszę na niego i z jego poziomu zapytaj sprzedającego dlaczego jeszcze nie otrzymałaś zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:104823639
#7 Wielbiciel#

ojeju bardzo Pani dziekuje juz myslalam ze nic z tego nie bedzie ❤️ ale mam jeszcze jedno pytanie, jesli nie mam dostępu do maila na które zostały wysłane passy do konta, to czy sprzedawca moze mi wyslac je na chat?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104823639 cieszę się, że mogłam pomóc! Jeśli sprzedawca się na to zgodzi to jasne, może je przesłać na czacie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów