anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałam w loterii Żywca Monety, gdzie mogę zrealizować kod?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PAK84
#7 Wielbiciel#

Witam, nie wiem czy jest to właściwie miejsce ani temat, ale nie wiem gdzie miałabym otrzymać odp na pytanie dotyczące "wygranych Monet" w loterii Żywca. Gdzie mogę zrealizować kod? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Anna

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
mwmonety
#21 Demiurg#

Pytaj organizatora loterii w której wygrałeś te monety ,tam powinni ci doradzić jak z nich skorzystać.

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
Client:48965409
#7 Wielbiciel#

Wpisałam wyskakuje kod nieprawidłowy

oznacz moderatorów
adi041
#7 Wielbiciel#

Wpisz dobrze kod z dużych i małych liter. Mnie monety dodały się na konto allegro automatycznie.

oznacz moderatorów
Client:48965409
#7 Wielbiciel#

Dlaczego wygrane kody z loterii żywiec nie można wpisać w allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48965409 To są monety do wykorzystania na Allegro? Zapytaj odpowiedni dział Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
kovciu92
#7 Wielbiciel#

Witam ja tak samo nie mogę wykorzystać kuponu na monety, nie prawidłowy kod. Ktoś pomoże? 

oznacz moderatorów
wrona1706
#2 Obserwator#

I co udalo sie zrealizowac tem kod? Mam ten sam problem z kodem. Jak to rozwiazales?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wrona1706, gdy otrzymasz kod na Monety, wpisz go na tej stronie. Wówczas Monety zostaną przyznane. Aby odebrać Monety, kliknij przycisk [Odbierz] w zakładce Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:101607406
#7 Wielbiciel#

Hej ja też wygrałem monety z Żywca i z tego co tam piszą to otrzymasz je dopiero do któregoś tam dnia, nie wiem jak jest  kuponami bo już wogóle nie wiem czemu nie da się wpisywać kodu w aplikacji allegro. Może ktoś coś wie? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

jak cos to podeślij kod, sprawdze go dla Ciebie czy u mnie dziala i dam znać 😉

oznacz moderatorów
jar-gier
#7 Wielbiciel#

Witam, jak w tytule, wygrałem bon na loterii żywca, przeszedł mail informacyjny w którym trzeba było podać pozostałe dane - zostały uzupełnione, następnie przeszedł mail o treści: nagrodę przekażemy zgodnie z regulaminem. Kiedy mogę się spodziewać otrzymania bonu i za jakim pośrednictwem ? Dziękuję za pomoc w uzyskaniu odpowiedzi 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@jar-gier  a czytałeś regulamin?

oznacz moderatorów
jar-gier
#7 Wielbiciel#

tak, nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@jar-gier  a możne masz tu Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. 

oznacz moderatorów
jar-gier
#7 Wielbiciel#

Też sprawdzone, nic z tego...info otrzymałem wczoraj, może to trwa jakiś czas zanim podesłać ten bon 🤔 sam już nie wiem ... 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@jar-gier 

Coś słabo czytałeś ten regulamin. 😄 Punkt 5.2.3. mówi:

Po spełnieniu przez Uczestnika wszystkich postanowień i warunków Regulaminu, a w szczególności o których mowa w pkt. 5.2.1. i 5.2.2., Organizator najpóźniej do dnia 06.10.2021 roku wysyła na adres e-mail (podany przez Uczestnika w Formularzu Nagrody Puli II, III i IV Stopnia) wiadomość zawierającą Nagrodę w postaci E-karty Podarunkowej do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Zasady wykorzystania Nagrody zostały opisane w stosownym regulaminie dostępnym na Stronie.

oznacz moderatorów