anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ślubowanie zamówienia

robson507
#7 Wielbiciel#

Witam. Późnym wieczorem dokonałem zakupu na allegro lokalne. Za towar zapłaciłem i wszystko wydawało się ok. Niestety rano anulowałem zakup poprzez wiadomości do sprzedającej. Wyjaśniłem jej całą sytuację (dlaczego muszę anulować) . Prosiłem ja o zwrot środków ( wysłałem nr konta). Sprzedająca i tak wysłała mi towar po złości. Napisałem ,że nie odbiorę przesyłki z paczkomatu niech do niej wróci ,a ja proszę o zwrot środków. Sprzedająca napisała ,że paczka jest u niej zwrotu nie zrobi . Co teraz?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

komis-bell
#21 Demiurg#

@robson507 Bo jej nie odebrałeś i nie zmienia to faktu, że zgodnie z prawem jest ona Twoją własnością.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@robson507 to musisz sobie zapłacić za ponowną wysyłkę. Teraz to ona ci może ustawowo wyznaczyć termin na odbiór lub opłacenie 2 wysyłki i po tym terminie wywalić paczkę do kontenera ze śmieciami

oznacz moderatorów

robson507
#7 Wielbiciel#

Człowiek się na błędach uczy. Zobaczę w poniedziałek co na tą sytuację powie Allegro. Wtedy będę wiedział co mam zrobić . Jeśli będę musiał to wyślę z nawiązką za przesyłkę i odeśle mi drugi raz. Ciekawe czy znów problemów nie będzie...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@robson507 "Jeśli będę musiał to wyślę z nawiązką za przesyłkę"

Możesz tak pomyśleć, ale nie wolno ci tego pisać nigdzie, a zwłaszcza w dyskusji.  Jesteś stratny, pokrzywdzony przez niesprawiedliwy system, bo Allegro reklamuje bezpłatny zwrot a tu masz...

oznacz moderatorów