anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - Brak opcji KUP TERAZ ani jej dodania.

MAMY ROZWIĄZANIE!
qlak-x
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Chciałem zapytać co zrobić w takim wypadku, oraz jaki może być powód braku przycisku KUP TERAZ w ogłoszeniu Allegro Lokalnie. Wiem, że sprzedający powinien mieć opcję dodania przycisku, a ja jako kupujący powinienem mieć możliwość poproszenia o ten przycisk. 

Niestety z mojej strony (kupującego) nie mam opcji poproszenia o ten przycisk, a sprzedający wysłał mi screena, gdzie też nie ma przycisku "DODAJ KUP TERAZ".

Co to oznacza? Idzie to jakoś obejść?

Z góry dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Licytacja? Jak już aktywna to sprzedajacy nie zmieni na "Kup teraz".

oznacz moderatorów
qlak-x
#7 Wielbiciel#

Nie - zwykłe ogłoszenie. Nie widzę nic informacji o licytacji, czy o tym, aby się zakończyła. Sprzedający wysłał mi dwa screeny swoich licytacji - na jednej widnieje ten przycisk, a na tej która mnie interesuje nie. Dlatego mnie to dziwi.

Ja też nie mam przycisku "Poproś o KUP TERAZ"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Może zmienić jak nikt nie licytuje a jak już się licytacja rozpoczęła to się nie da. Najlepiej nich wystawi od nowa z odpowiednia formą zakupu. @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie wszyscy sprzedawcy wystawiają tylko w opcji kup teraz ,wielu wystawia w licytacjach a gdy w aukcji jest już złożona oferta lub minie zbyt dużo czasu od wystawienia to nie da się dopisać innej opcji.

oznacz moderatorów
qlak-x
#7 Wielbiciel#

Ok, rozwiązanie dla potomnych:

Po rozmowie z konsultantem Allegro, powiedział mi, że sprzedawca musiał zaznaczyć opcję przy tworzeniu ogłoszenia, które mówi, że nie będzie można dodać przycisku KUP TERAZ, tym samym kupujący nie może o niego prosić. Jedyne rozwiązanie w tym wypadku to poprosić sprzedającego o wystawienie całkiem nowego ogłoszenia z opcją KUP TERAZ.

oznacz moderatorów