anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - problem z licytacjami

p1egus_Gdz
#7 Wielbiciel#

Cześć.
Chciałem poruszyć temat wystawiania licytacji na Allegro Lokalnie i absurdów z tym związanym.
Na ta chwilę jedna z aukcji 2 krotnie została sprzedana i nieopłacona, a w tym pomijając stracony czas i poważne oferty to również za każdym razem wykupiłem ofertę promowania aukcji w kwocie 8,99zł.
Dzisiaj dodatkowo konto założone bez danych ( podejrzewam, że zarejestrowane na numer telefonu ), zalicytowało kolejną aukcje w absurdalnej kwocie na 77900zł i ponownie straciłem oferty poważnych klientów, oraz koszty poniesione na promowanie aukcji...
Dodatkowo Allegro uważa, że to jest całkiem w porządku i każdy z nas może sobie aktualnie podbijać wszystkie licytacje jakie mu wpadną w oko, wygrywać, a następnie napisać do sprzedawcy, że ma go w głębokim poważaniu i niech się buja, a gdy aukcja wróci do obiegu to zrobić to ponownie i ta w kółko... a w związku z tym nasza licytacja może trwać wieczność, a ktoś może się z nami dobrze bawić (BRAWO ALLEGRO)
Nie wspominając, że koszty za promowanie aukcji, nigdy nie zostaną zwrócone nawet jak udowodnicie, że kupujący z pełną świadomością bawi się i celowo niszczy licytację.

Brawo Allegro za system prowadzenia licytacji i zabezpieczenia sprzedawców!
Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji :)!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

komis-bell
#21 Demiurg#

Było poruszane już wiele razy. Allegro nie widzi problemu. 
Ja zrezygnowałem już całkowicie z wystawiania licytacji - szkoda czasu. 
No i promowanie licytacji to jak wyrzucanie pieniędzy w błoto. 

oznacz moderatorów

p1egus_Gdz
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się, również rezygnuję już z licytacji.

oznacz moderatorów