anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie to syf

FlamerXxx
#7 Wielbiciel#

Witam miałem sytuację że koleś wygrał licytacje  nie zapłacił stwierdził że ma na to tydzień po 5dniach dostałem informację że kupujący nie zapałacil za przedmiot i że jest on ponownie widoczny na liście moich ofert więc odrazu usunolem ofertę pisze do typa czy już zrobił przelew a on że miał zrobic ale zobaczył ze przedmiot jest ponownie wystawiony i on stwierdził że tak się nie robi i nie zapłaci jestem stratny 420zl oraz tydzień czasu koleś mnie wydymal ale zrobiło to rowniez allegro oferty wystawiane na allegro lokalnie mają o połowę mniejsze zainteresowanie dla tego bardzo ciężko jest co kolwiek sprzedać a dodatkowo mają miejsce takie sytuacje na normalnym allegro za nie zapłacenie za przedmiot wylicytowany dostałem bana tutaj użytkownicy robią sobie co chcą moim zdaniem allegro lokalnie powinno zostać usunięte nie zostawię tej sprawy bo jestem stratny pieniądze a osoba która mnie oszukała stwierdziła że można mnie jeszcze wyzywać bez karnie. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie 2020-05-04.jpeg.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Zawsze w jednym zdaniu piszesz posty na forach? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@exoryna Też mnie to ciekawi. A jeszcze bardziej mnie ciekawi jakby to wyglądało, gdyby wypowiedział to zdanie jednym ciągiem😁
Ja nie wiem, czy interpunkcji już się nie uczy w szkołach, czy całkiem ją się olewa.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów