anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro protek nie dziala kiedy nie udostepniles swoich danych.a tylko kupujesz!

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

kupilem zaplacilem /allegro lokalne/...osoba sprzedajaca podala inny telefon.nie odpowiada na wiadomosci...a bylo widac ze sie loguje....dyskusja i mija dwa tygodnie ...otrzymuje wiadomosc iz alegro protekt u mnie nie zadziala choc miesiac temu zadzialala /widocznie zalezy to od pracownika allegro jaki ma humor.....wnioskuje ze chodzi o to ze nie podalem swoich danych...nie podalem bo nie mam zaufania do takich firm  .. .dlatego jestem osobom tylko kupujaca.....na allegro jak widac nie ma co liczyc...pisalem i zero odpowiedzi bo licza ze minie 30 dni.mam wrazenie ze allegro tworzy tych przestepcow...a moze to jacys znajomi znajomych?..bo tylko wtedy mozna dobrze grac..chcem zlozyc wniosek do prokuratury o wyludzenie wzgledem sprzedajacego....moje pytanie ?/bo nie chodzi mi o koszty tylko sprawe honorowa...chcialbym zobaczyc jak zadziala tu sprawiedliwosc ?...moze ktos podpowie jak takie historie wygladaja kiedy zglaszam to na prokurature????

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No nie ma się co dziwić. Jak dałeś dane od czapy to wiedząc o tym i dokonując wypłaty pewnie by podpadli ustawie o praniu brudnych pieniędzy. Ostatnio maja mocną fazę na sprawdzanie wszystkiego...

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

moje dane sa prawdziwe .jestem od wielu lat na alllegro ..chodzi o to ze niechcialem dac ksero dowodu 

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

a przy kupnie tego kiedys nie wymagali..przy sprzedarzy tak 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@napoleon1970 ale taki jest regulamin protect i nic z tym nie zrobisz, nie ma obowiązku z tego korzystać 🙂

Część IV. Rozpatrzenie zgłoszenia o przyznanie rekompensaty

b) zdjęciem każdej ze stron dokumentu tożsamości z imieniem, nazwiskiem i datą ważności

________
Κώστας
oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

ok...regulamin wymyslil jakis czlowiek....pod siebie zeby mu bylo lepiej....nie mam zaufania do zadnych firm....znam wiele histori DOWODOWYCH ktore sie dziwnie konczyly...pominmy allegro ...dla mnie wazniejsze jest pytanie jak dziala prokuratura kiedy sam zglosze oszustwo....bo odczuwam taka potrzebe?..

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ciesz się że nie jesteś sprzedawcą na allegro bo dopiero być odczuł absurdy z jakimi muszą się zmagać sprzedawcy i z jakimi klientami mają problemy i jakie ponoszą straty na portalu . Ty jako kupujący masz szanse mieć ochronę AP a sprzedawców tu nic nie chroni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@napoleon1970 Pierwszy raz nie korzystasz z Allegro Protect i wcześniej także chcieli ksero dowodu? czy pierwszy raz?

oznacz moderatorów

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

miesiac temu podobna sytacja i nie bylo problemu ....allegro protect zadzalalo....nie bylo problemu ...inny pracownik allegro i wiadomo zeby nie zaplacic...czasowka 30 dniowa..absurdem jest to tez ze jak kupuje i wtedy moje danie ma cale sprzedajacy...ja otrzymuje tylko jakis lipny telefon i emaila...i koniec.....sprzedajacy nie wypowiada sie na dyskusji i widac ze sie tylko loguje...czyli sie czaji i obsewuje dyskusje.......alegro nie blokuje mu konta...pozwala nadal mu istniec....czyli chroni przestepce...pozniej historia jak rozumiem sie powtarza....taki sprzedajacy jak widac ma spora wiedze jak dzialac...............uwazam ze to allero tworzy oszustow...nie sa to moje tematy.....ale nie powinno tak byc.....nie chodzi mi o kase tylko o zabrany czas....musze teraz napisac do prokuratury,zapewne przyjsc.i moze sie jeszcze okaze ze policja nie bedzie mogla go znalesc...i tu dopiero byloby ciekawie.............poczulem tez powolanie .napewno bede sie ostro udzielal na alllegro gadane zeby tepic ta patologie.....regulamin allegro napisal jaks cwaniak ceby mu bylo dobrze i zeby oszusci mieli dobrze

oznacz moderatorów