anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamowienia pomocy !!!!

kasia12324
#7 Wielbiciel#

Witam mam oto taki problem 24 go zamówiłam pewien przedmiot , przelew zrobilam wczoraj. Dziś moj syn nie chcący anulował zamówienie . W zakładce MOJE ZAKUPY widnieje nie oplacony produkt co mam w takim wypadku zrobic? czy allegro zwróci mi automatycznie pieniążki na konto? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kasia12324 sprzedawca Ci zwróci , fakt zostanie potwierdzony stosowną wiadomością e-mail.

oznacz moderatorów

kasia12324
#7 Wielbiciel#

Napisałam do sprzedawcy wiadomosc o problemie, odpisal mi żebym skontaktowała sie z allegro ponieważ pieniadze pierw idą do allegro , a w zakładce pisze ze mam nie opłacone zamówienie. Problem w tym że drugi raz tego samego nie zamawiałam. Syn kliknął poprostu anuluj płatność.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@kasia12324 
Zdecyduj się:
Syn anulował płatność czy anulował zamówienie ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kasia12324
#7 Wielbiciel#

Anulował płatność...

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@kasia12324 
Anulował płatność...

To nadal masz nieopłacone zamówienie.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kasia12324
#7 Wielbiciel#

No dokładnie tak pisze ze mam nie opłacone zamówienie ale pieniążki z banku wyszły.  Tylko ja dałam przelew tradycyjny i wyskoczyły mi dane PayU i tam wysłałam pieniądze 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kasia12324 i GIT , środki nie trafią do sprzedawcy , wrócą na Twoje konto w kilka dni .

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@kasia12324 
Jest napisane, że masz nieopłacone zamówienie ponieważ ... masz nieopłacone zamówienie.
Pieniążki z banku wyszły, ale zanim doszły zostało "usunięte" przez Twojego syna miejsce docelowe gdzie miały zostać przypisane. Nie mając przypisanego miejsca przeznaczenia - zostaną za jakiś czas zwrócone (sprzedawca ich nawet nie zobaczy).
W tzw. międzyczasie możesz ponownie przystąpić do płatności za zamówienie oraz zrealizować płatność (np. zlecając kolejny przelew zwykły z nowym identyfikatorem tytułu płatności) i ... ograniczyć synowi dostęp do komputera - przynajmniej do czasu otrzymania rzeczy.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasia12324, widzę, że metodą płatności był przelew tradycyjny. Zwrot płatności przelewem tradycyjnym zostanie przekazany na rachunek bankowy, z którego była wpłata. W przypadku braku danych lub zwrotu płatności z placówki, PayU poprosi mejlowo o przekazanie danych do zwrotu płatności.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów