anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak kontaktu ze sprzedającym

Client:35477853
#1 Nowicjusz#

W dniu 08.03 kupiłam przedmiot od prywatnego sprzedawcy, zapłaciłam blikiem. Dzień później wysłałam wiadomość przez chat z pytaniem o to, kiedy mogę spodziewać się wysyłki - pojawił się tylko jeden tik, wiadomość nieodczytana. dziś napisałam smsa, bez odpowiedzi przez parę godzin, spróbowałam zadzwonić i telefon od razu przekierowany został na skrzynkę pocztową... to dopiero drugi dzień od zakupu, ale zupełny brak kontaktu mnie zaniepokoił. jestem w stanie poczekać parę dni na przesyłkę, o ile sytuacja jest jasna, przy czym tutaj nic nie wiadomo...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:35477853 Jeśli zakup był na allegro lokalnie to sprzedający ma 7 dni na wysyłkę (o ile w treści oferty nie zapisano inaczej).
Jeśli sprzedający nie nawiąże kontaktu i nie nada przesyłki w ciągu tych 7 dni to wejdź w zakładkę https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione i kliknij przycisk PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM?

oznacz moderatorów

Client:35477853
#1 Nowicjusz#

dobrze, poczekam cierpliwie i jeśli wciąż nei będzie kontaktu zgłoszę problem. dziękuję

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma 7dni ale jak masz wątpliwości że wyśle albo jakieś podejrzenia masz prawo do otwarcia dyskusji i tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:35477853 Poczekaj te 7 dni > nie zaczynaj od awantury > nie słuchaj podpuszczacza > masz na to jeszcze czas

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Dyskusja to nie awantura tylko kontakt ze sprzedającym, masz wątpliwości to otwórz.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kontakt ze sprzedającym to można uzyskać poprzez wyślij wiadomość do sprzedającego - dyskusje sie powinno stosować jak zwykly kontakt nie działa a nie prewencyjnie na zasadzie bo mogę a potem klepia boty w dyskusji dyrdymały albo niekompetentni konsultanci pilnują miliona wątków i wszystko odpisane jest do bani bez podstaw prawnych bo ilość rozwala jakość

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Do czego tu dyskusja? To Lokalnie > nie ma obowiązku odpowiadania > ma 7 dni na wysyłkę > a może wyjechał na kilka dni > wyśle jak wróci

08/03 kupiony przedmiot > czyli czas na przesyłkę do 15/03 > spokojnie należy poczekać i dopiero po tym terminie zgłosić problem z zamówieniem > a nie na zaś, na wszelki wypadek

oznacz moderatorów