anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia zakupu

Client:38233421
#7 Wielbiciel#

Witam, wczoraj kupilam produkt na allegro lokalnie, gdy zaplacilam kodem blik potwierdzilo platnosc, nastepnie wyszlo mi z tej strony, pieniadze z konta pobralo, a nie ma zadnego potwierdzenia zakupu w zakladce "moje zakupy" ani zadnej informacji na mailu. Sprzedajacy napial ze nie dostal przelewu pomimo wyslanego mu potwierdzenia, kontakt sie zerwal, nawet chyba mnie zablokowal, wiec obawiam sie ze jestem ofiara oszustwa.Co zrobic w takiej sytuacji? (Zdazylam zrobic screen numeru oferty i samej oferty, bo jak sie spodziewalam tak sie stalo oferta zniknela)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Halfrunt
#18 Luminarz#

Czy oferta była na pewno w domenie allegro lokalnie? allegrolokalnie.pl 

tu Twojego zakupu nie ma? https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

a potwiedzenie wpłaty z banku na kogo jest wystawione, kto jest odbiorcą płatności, Allegro Finanse? 

 

oznacz moderatorów

Client:38233421
#7 Wielbiciel#

IMG_20231128_121450.jpg

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dodawane przezCiebie zdjęcia są niewidoczne dla innych użytkowników forum, masz za niską "rangę", będą widoczne jeśli zatwierdzi je moderacja, a to może potrwać. 

oznacz moderatorów

Client:38233421
#7 Wielbiciel#

W domenie jest allegro.lokalnie-pay.pl

A odbiorca w przelewie jest BILBIRD SPÓŁKA  AKCYJNA 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:38233421 Czyli niestety ale zostałaś oszukana.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:38233421 zgłoś na policji art 286kk oszustwo, kasy nie odzyskasz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:38233421 Wiele tu ostatnio takich wpisów , pytanie czy ta oferta była przez Ciebie wyszukana na Allegro czy ktoś Co podesłał link np przez fb- bo wówczas zostałeś oszukany.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:38233421 Jeśli "zakupu" dokonałaś przez podesłany przez kogoś link to na 99,9% zostałaś oszukana - to była fałszywa strona imitująca allegro.
Możesz to zgłosić na policję ale na cuda nie licz niestety. Kasa w zasadzie nie do odzyskania.

oznacz moderatorów