anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przedmiotu po zakupie

MAMY ROZWIĄZANIE!
19c18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim proszę o pomoc wczoraj o 23 zakupilem grę na allegro lokalnie niby w kodzie na ps5 za 150zł gość odczytuje wiadomość nie odpisuje mam screeny z rozmowy gotówka doszła brak produktu proszę was o pomoc

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Zakup widnieje TUTAJ?

Na lokalnie - o ile w treści oferty nie zaznaczono inaczej - sprzedający ma 7 dni na wysyłkę.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

To znaczy zakup jest zakończony pieniądze do sprzedawcy doszły wysyłka miała być od 5minut do 15 minut gość odczytuję wiadomości nie odpisuje 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Pokaż link do oferty.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

https://t.allegrolokalnie.pl/oferta/ufc5-playstation-5?utm_source=notification&utm_medium=Create%20new%20dispute&utm_campaign=9eebf715-ec7d-4be9-8b7f-e11962be0e27&utm_content=discussion-product-link&tr_n=panel-offer-list&tr_id=d5dbfbb1-3072-46b7-9af9-deefb9070056&tr_d=allegrolokalnie.pl&tr_c=seller-product&tr_s=zxaEWzHx  działa? 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Ale jak mnie oszukali skoro oferta była na allegro..... 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Ehh oszustwo..

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Oferta należy do allegro lokalnie czy w końcu nie należy proszę o pomoc na allegro lokalnie normalnie pisze ze jest zakupiony przedmiot i jest zapłacony 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Czy widzisz zakup u siebie w zakładce KUPIONE?

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Tak widzę i stworzyłem dyskusję z powodu braku przedmiotu co dalej? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Ok w takim razie fałszywy alarm - na szczęście.
Myląca była literka "t" przed 'allegrolokalnie' w linku który wkleiłeś.

Co dalej? Kontynuuj dyskusję i czekaj na odpowiedź sprzedającego ale z tego co widzę to w ofercie nie było żadnego zapisu co do czasu wysyłki więc domyślnie ma na to 7 dni.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@19c18 przepraszam, to mój błąd, już usunęłam swoją poprzednią wypowiedź. Z tą transakcją wszystko jest w porządku i widzę, że rozpocząłeś już dyskusję ze sprzedającym, więc poczekaj proszę teraz na jego odpowiedź. Sprzedawca ma na to 24 godziny (czasu nie liczymy w weekendy i święta), a jeśli tego zrobi, będziesz mógł poprosić nasz zespół o pomoc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

A jak wygląda pomoc od allegro lokalnie bo gość sobie z nic z tym nie robi odczytuje wiadomości nie raczy się nawet odpisać czy mam jakaś gwarancję zwrotu pieniędzy podkreślam zakupiłem o 23 wczoraj i ZAPŁACIŁEM 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Spokojnie - jeśli sprzedający nie wyśle Ci kodu lub nie zwróci pieniędzy to otrzymasz rekompensatę od allegro.
Na ten moment jednak musisz uzbroić się w trochę cierpliwości.
Sprzedający ma 24 godziny na odpowiedź w dyskusji ale na wysyłkę zgodnie z regulaminem ma 7 dni.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Allegro lokalnie nie zwraca pieniędzy przypadkiem po 48h po transakcji z gościem to pewne oszustwo ponieważ gość nawet nie raczy odpisać czuję się drugi raz oszukany miałem podobną sytuację ale w Holenderskim markecie place nie wiem co mam sobie myśleć zostałem oszukany tam na 34euro teraz na 150zł

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Nie to tak nie działa.
Jeśli sprzedający ma 7 dni na wysyłkę na jakiej podstawie allegro miałoby wypłacać cokolwiek wcześniej?

Wszystko znajduje się w regulaminie który zarówno Ty jak i sprzedający zaakceptowaliście.
Cierpliwości 🙂

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Czyli jak sprzedawca nie odpisze do 24h w dyskusji allegro zajmnie się w jaki sposób sprzedającym? 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Czyli jak sprzedawca nie odpisze do 24h w dyskusji allegro zajmnie się w jaki sposób sprzedającym? 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Niepotrzebnie tworzysz nowe tematy - robi się bałagan...
Najpierw musi minąć czas na wysyłkę. Jeśli sprzedający tego nie zrobi otrzymasz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Rozumiem przepraszam nowy temat czy moge jakoś skasować czyli cierpliwie mam czekać 7 dni od zakupu trochę jestem poirytowany daną sytuacja nie powiem ze nie... 

oznacz moderatorów