anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przedmiotu po zakupie

MAMY ROZWIĄZANIE!
19c18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim proszę o pomoc wczoraj o 23 zakupilem grę na allegro lokalnie niby w kodzie na ps5 za 150zł gość odczytuje wiadomość nie odpisuje mam screeny z rozmowy gotówka doszła brak produktu proszę was o pomoc

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Póki co  czekaj na odpowiedź sprzedającego.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@19c18 spokojnie, naprawdę nie masz czego się obawiać. Dokonałeś zakupu na Allegro Lokalnie, więc nie zostawimy Cię bez pomocy. Jeśli nie otrzymasz zakupu lub zwrotu pieniędzy od sprzedającego, będziesz mógł skorzystać z Allegro Protect, ale na ten moment musisz poczekać cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Raczej nie odpisze tego jestem pewny w stu procentach, jeśli chodzi o allegro procect jak mam to zgłosić i po ilu o to też bym prosił o pomoc 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Wszystko będzie w prowadzonej dyskusji - tam otrzymasz możliwość złożenia wniosku jeśli będzie taka konieczność.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Rozumiem w takim razie no jesteśmy w kontakcie dziękuję za pomoc gość teraz będzie unikał rozmowy pisałem nawet z drugie konta allegro ale nie raczy też odpisać mam dość takich ludzi 

oznacz moderatorów
marcokeys
#9 Pomysłodawca#

Tak się kończy kupowanie jak najtaniej

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Słowa mojej dziewczyny racja chciałem kupić w Holandii za 34 euro nie wyszło chciałem kupić na allegro nie wyszło... 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 No taka prawda. Standardowa cena tej gry w wersji cyfrowej to ponad dwukrotność ceny z tej oferty więc już samo to powinno dać sporo do myślenia.
Aczkolwiek - na ten moment jeszcze nic nie jest przesądzone i być może otrzymasz ten klucz.

Na szczęście kupiłeś na allegro więc w najgorszym wypadku otrzymasz zwrot z allegro protect.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Tak ale do 7dni a chciałbym pograć w nią jeszcze dziś... Mam nadzieję że w dyskusji będzie możliwość allegro procect ponieważ czuję że zwrot pieniędzy będzie nie możliwa nie wiem czemu... 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Zakładając, że sprzedający jest uczciwy i zrealizuje zamówienie - ma na to 7 dni.
Jeśli jednak nie jest uczciwy i nie zrealizuje zamówienia to otrzymasz zwrot pieniędzy jednak będziesz musiał uzbroić się nieco cierpliwości.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2024-01-11-11-46-31-193_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-01-11-11-46-36-957_pl.allegro.jpg

Screenshot_2024-01-11-11-46-31-193_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Obrazki są dla nas niewidoczne - masz za niską rangę.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Mogłabym pokazac inaczej obrazki skoro nie widać ich tutaj... 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Oczywiście napisałem też do niego ma email brak odpowiedzi takie rzeczy trzeba zgłaszać jak najszybciej tym bardziej że gość odczytuje i nie odpisuje jak jest w załączonych screenach.... 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Najszybciej jak się da zwrot z protecta to ty zobaczysz za jakieś 2-3 tygodnie chyba że pracownik allegro w dyskusji udostepni ci wniosek o protect szybciej. 7dni uplywa na wyslanie potem łącznie 14 dni od dnia zalozenia dyskusji na odblokowanie wniosku o protecta przez system. I kasa na koncie po 2 do 4 dniach od wypelnienia wniosku o protecta. 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

To jeszcze lepiej... Mam nadzieję że w dyskusji będzie wspomniane o allegro protect bo inaczej się wkurze... 2-3 tygodni boże... 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@19c18 Spokojnie. Będzie.

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Wracając tak do tematu to gość nawet numeru telefonu nie ma tylko email a co lepsze adres jego to nie jest domowy tylko z jednej ulicy z Warszawy... 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Podsumowujac 16 do 18dni minie zanim dostaniesz kase z protecta wedlug systemu moze pracownik allegro cos przyspieszy sam np odpali ci wniosek 8dnia czyli 1 dzien po uplywie terminu wysylki. Adresu nie podal prawdziwego bo klucz do gry to mailem mozna wyslac a telefonu allegro nie pozwala podawac zeby se transakcji poza allegro nie robic. Reasumujac 7dni max czekania chyba ze wysle wczesniej. Pamietaj ze klucze cyfrowe i tresci elektroniczne nie podlegaja zwrotom mozesz tylko reklamowac. 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Sprawa wygląda tak że nawet nie dostałem tego klucza a gość nie odpisuje na allegro... 

oznacz moderatorów