anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przedmiotu po zakupie

MAMY ROZWIĄZANIE!
19c18
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim proszę o pomoc wczoraj o 23 zakupilem grę na allegro lokalnie niby w kodzie na ps5 za 150zł gość odczytuje wiadomość nie odpisuje mam screeny z rozmowy gotówka doszła brak produktu proszę was o pomoc

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
az1rael
#21 Demiurg#

Moze jest w robocie i wysle ci jak wroci do domu odpali mail wklei klucz zaadresuje do ciebie i wysle ma 7 dni a ty juz latasz jak kurczak bez glowy i panikujesz w dealu w 5 do 15minut to automaty kody wysylaja w firmach na zwyklym allegro a tu masz lokalnie i prywatnego sprzedawce o 23 to pewnie juz spal jak kupowales 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

To dlaczego pisze ze automat wyśle od 5minut do 15 minut i czemu odczytuje i nie odpisze.. Proszę utrzymać trochę powagi w danej sytuacji... 

oznacz moderatorów
marcokeys
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie. az1rael na siłę próbuje bronić sprzedajęgo

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Do teraz sprzedający nie odpisał jakiś dzieciak pewnie co potrzebuje pieniędzy 

oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Odpisał do mojej dziewczyny na drugie konto na allegro o 14:40 dziś napisała niby w sprawie drugiej gry a on że "Witam dokładnie tak od 5-15minut przyjdzie do Pani KOD na mail" A do mnie nie odpisał to jak to wygląda....  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@19c18 Proszę, zachowaj spokój i kontynuuj dyskusję. Nie możemy ze sobą wiązać spraw dotyczących innych kont. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
19c18
#7 Wielbiciel#

Okazało się jest to oszust konto zostało zawieszone póki co... 

oznacz moderatorów