anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zakupu w moje zamowienia

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Kupilam i zaplacilam za telefon iphone z allgero lokalnie i w moich zamowieniach nie ma tego zakupu, co robic?

Dodatkowo w historii mojwgo banku jako odbiorca kest wpisany Thunes, czy to moglby byc oszusta? Moge cos z tym zrobic?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:50215470   Jak płacisz przez Allegro to musi być, sprawdź tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Nie ma tutaj nic wlasnie 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Najpewniej zostałeś oszukany. 
Jak znalazłeś tą ofertę? Bezpośrednio na allegro czy ktoś przysłał Ci link?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie z FB link  

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Ktos przyslal mi linka z marketplace z fb:/

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:50215470 zbieraj dowody i szoruj na policję. 

Podaj link dla potomnych

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Wlasnie zobaczymy do jutra, bo mi niby napisal ze jutro wysle lub pojutrze. Ale napisalam zeby wyslal maila ktory mu przyszedł z allegro o tym ze kupilam jego produkt. Jesli cos by bylo nie tak to wysle linka. Ale jesli klika sie kup teraz to w odbiorcy jest zawsze allegro? Bo ja mam thunes

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Chwila ktoś mu wyślą maila że kupił a ty dostajesz link do opłacenia i klikasz w niego, wchodzisz i opłacasz -to wygląda ewidentnie na oszustwo.

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Nie, on mi wyslal linka do allegro lokalnie z tym telefonem bo wystawil akurat, ja kliknelam kup teraz i zaplacilam blikiem i tak to wyglada, teraz nie mam tego w kupionych ale blik przeszedl

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podesłał Ci linka a ty powinieneś poszukać oferty przez Allegro a nie jakiegoś linka, jak płacisz za towar przez Allegro musi być w zakładce "Moje zakupy". nie ma w tej co Ci podałem i tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione to wskazuje na oszustwo, oby nie!

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

No niestety nie ma tutaj mojwgo zakupionego telefonu:) czyli wychodzi na to ze oszustwo. A myslicie ze mozna cos zrobic z allegro protect?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zakup okaże się poza Allegro oszustwem, to Allegro nie pomoże Ci, zostanie Ci Policja ale?????

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:50215470 Jeśli „kupiłeś” z linka przysłanego przez fb to znaczy że zostałeś oszukany. 
Nie wyśle jutro, nie wyśle pojutrze, nie wyśle nigdy - nie rób sobie nadzieji, że otrzymasz ten zakup bo to się niestety nie stanie. Pieniądze najpewniej też stracone. 
Zrób screeny rozmów i idź to zgłosić na policję. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Powinnaś otrzymac wiadomość mailową o zakupie.

Jeśli zakup był poza allegro nie złożysz wniosku do Allegro Protect 

 

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

Wlasnie nie dostalam zadnej wiadomosci :((

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Agent555  @Client:50215470 Nie złoży wniosku?? nie będzie żadnej pomocy Allegro.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:50215470 Niestety ale pozostaje tylko pogodzić się z faktem, że zostałaś oszukana i że szansa na odzyskanie pieniędzy będzie raczej minimalna. 
Zbierz dowody i udaj się na policję. 
Nic więcej nie poradzisz. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Możesz napisać ile zaplacilaś za telefon

 

@LEW433  napisałem że nie złoży wniosku do Allegro Protect 

oznacz moderatorów

Client:50215470
#7 Wielbiciel#

1800 zlotych zaplacilam, niestety jego link juz nie dziala więc trzeba sie pogodzic z tym faktem ze oszukuja wszedzie i kogo sie da. Sprawa będzie zgloszona na policje ale i tak pieniedzy nie odzyskam

oznacz moderatorów