anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałbym kupić wystawiony przedmiot na allegro lokalnie, ale numer sprzedającego jest nieaktualny

kamel328
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

 

Upatrzyłem przedmiot na allegro lokalnie, który chciałbym zakupić. Oferta wygląda na aktualną. Nie mam niestety kontaktu ze sprzedającym. Przez formularz nie odpowiada, a po próbie kontaktu przez podany numer, operator twierdzi, że nie ma takiego numeru. Wysłałem prośbę o rezerwację, ale bez odzewu. Wg informacji na aukcji, użytkownik jest zweryfikowany i ma konto od 10 lat. Przedmiot chciałbym obejrzeć osobiście. Jednak tak jak mówię, ze sprzedającym nie ma najmniejszego  kontaktu. Co radzicie?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@kamel328 Odpuść sobie. Moim zdaniem, jeśli sprzedawca unika kontaktu i nie odpowiada na pytania, zazwyczaj ma coś do ukrycia. 

Na Allegro wszyscy sprzedawcy są zweryfikowani. Allegro tak pisze na Lokalnie, aby wzbudzić zaufanie kupującego, ale tam nie ma systemu komentarzy, więc tak naprawdę opinii o sprzedawcy nie poznasz. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

kamel328 na Lokalnie są prywatni sprzedawcy , nie siedzą non stop przed komputerem jak przedsiębiorcy .Jest weekend , zaczekaj 2-3 dni , jeśli nie odpowie to lepiej sobie odpuść .

oznacz moderatorów

kamel328
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Prośbę o rezerwację kliknąłem 5 dni temu. Tak jak mówię, nikt chyba jej nie odczytał, podobnie mojego zapytania przez formularz.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Kliknij w kup teraz, może się wtedy odezwie 🙂

oznacz moderatorów