anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co dalej z moją reklamacją

stanislawa2009
#7 Wielbiciel#

Witam w zeszłym roku 22,06,2022 kupiłam wirówkę do mleka .Okazała się wadliwa odesłałam zgodnie z porozumieniem sprzedającego.20,07,2022 wirówkę odesłałam na reklamację .Do tej pory a mamy już 06,02,2023 ani wirówki ani pieniędzy .Z początku pan odpisywał na wiadomości tu na allegro i te esemesem  a teraz wogule cisza .Co mam zrobić.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stanislawa2009 Cześć. Nie mogę zlokalizować takiego zakupu na koncie, czy mogę Cię prosić o numer tego zamówienia?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

stanislawa2009
#7 Wielbiciel#

Witam przyznaję się mój błąd bo facet nie chciał płacić prowizji  prosił żebym opłaciła zakup i podała adres do wysyłki dlatego nie mam żadnego numeru zamówienia  .Ale to zamówienie jest od Eugeniusz {Zenia 00}.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stanislawa2009 Przykro mi, ale w takim razie nie mamy narzędzi, aby Ci pomóc. Na przyszłość pamiętaj, że Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, a finalizując transakcję poza Allegro niestety narażasz się na właśnie takie nieprzyjemne sytuacje.

Jeśli sprzedający zachęca Cię do zakupów poza Allegro, to koniecznie zgłoś to nam przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50&subjectId=739f3471-a.... Takie działania są niezgodne z naszym regulaminem.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów