anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić z zamówieniem?

pioruneczek
#7 Wielbiciel#

Dzis kupilam przez opcje kup teraz bujaczek. Nie znalazlam opcji jak moge zaplacic. Wcisnelam tez opcje platnosc przelewem przed wysylka. Napisalam do sprzedajacego by mi pomogl sfinalizowac zakup ale niestety nikt sie nie odzywa. Juz mam wątpliwości czy ten bujak nawet po dokonaniu płatności zostanie wysłany... Co moge zrobic? Czy jesli nie zrobie przelewu i oleje i jednak ku przestrodze kupie bujaczek w sklepie  to bede musiala kupic ten bujak gdy sprzedajacy sie odezwie, nawet za iles dni? Mi zależy akurat na czasie i to bardzo bo musze to kupic niemowlakowi. Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pioruneczek Ten przedmiot zakupiłaś na Allegro Lokalnie, znajdziesz go dokładnie w tej zakładce. Jeżeli pieniądze nie zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, możesz śmiało ponowić płatność. W tym celu:

  1. Wybierz "Anuluj płatność", a następnie "Zapłać teraz".
  2. Ponownie wybierz metodę płatności.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@pioruneczek Ja bym się wstrzymał z wpłatą do momentu, aż sprzedający się odezwie. Jeśli nie zapłacisz nic się nie stanie, na allegro lokalnie do zawarcia transakcji dochodzi w momencie zapłaty za towar. Po 5 dniach zakup zostanie anulowany.

oznacz moderatorów