anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic w tej sytuacji?

Client:76902738
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry pisze z problem dotyczącym mojego zakupu. Był to zakup w ktorym nie mialam jeszcze konta i zakupilam rzecz z tego linku nadeslanym mi przez sprzedajacego https://allegrolokalnie.oferta4585.pl/oferta/Konsola-ps4-pro-1TB--15-gier/RNH0FZ-B4YFV5
    Posiadam jedynie potwierdzenie platnosci.
    I teraz nie wiem bo zapłacilam za przedmiot z góry a nie mam żadnych informacji dotyczących statsu mojej paczki. Nie dostałam także żadnej informacji o paczce na numer telefonu który podalam przy wypisywaniu danych do paczki. Czy jest możliwość sprawdzenia oferty? Czy w ogóle paczka została juz wysłana? Czy w tej sytuacji istnieje jeszxze możliwość jakiej kolwiek anulacji zamowienia? Czy sprzedający jest oszustem? Proszę sprawdzić wszystkie informacje o paczce.
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro nie kupisz bez konta, bez zalogowania więc zostałeś oszukany, Tu nic nie zrobisz > zostaje zgłoszenie na Policji> ale czy coś da!

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Client:76902738 co Cię podkusiło żeby kupować z takiego linku? Samo kliknięcie w niego powoduje pojawienie się komunikatu że coś nie gra z tą stroną. Ja nie wiem, przez kalkulator te linki odpalacie? Dowolna przeglądarka przez którą otwieram ten link, czy to na kompie czy w telefonie, informuje o tym że coś nie gra. Niestety, zostałaś oszukana, to nie jest strona allegrolokalnie, zgłoś to na policję...

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Ludzie! Aż tak nie kumacie? Przecież w minutę da się założyć stronę typu oferta123.pl, do tego dodać allegro. z przodu (alias to się chyba nazywa) i już jest adres internetowy na który się łapią nieuważni/zaślepieni superofertą. Nie wystarczy allegro w nazwie strony, musi być w odpowiednim miejscu - przed .pl

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

adrian_pt
#7 Wielbiciel#

A czy przypadkiem konto które sprzedaje ten przedmiot nie mialo w nazwie imienia maciej ? Jeśli tak, to jest nasz już kilku, których oszukał w ten sam sposób. Zachęcam do zgłoszenia tego na policji, tak jak ja to zrobiłem.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Imiona i tak nie są tam prawdziwe… to są zorganizowane grupy i oszukują na masową skalę. 

oznacz moderatorów

adrian_pt
#7 Wielbiciel#

Ja wiem, że dane sa zmyślone, ale akurat ten o którym mówię, działa na wielu grupach fb i posługuje się tym kontem stąd pytanie.

oznacz moderatorów