anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cyfrowy produkt na Allegro Lokalnie a gwarancja zwrotu pieniędzy

MAMY ROZWIĄZANIE!
johnnythebest
#7 Wielbiciel#

Witajcie,

orientujecie się jak wygląda sprawa kupna cyfrowego produktu na Allegro Lokalnie?

Osoba prywatna sprzedaje PS Plusa. Czy jest możliwość sprawdzenia jakoś tego sprzedającego oraz czy jeśli okaże się, że był to oszust to Allegro Protect zwróci w takich sytuacjach pieniądze?

Mam Allegro Smart ale nigdy nie kupowałem od prywatnych osób na Allegro Lokalnie.

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Daj link do oferty< ale jeżeli kupisz i zapłacisz przez Allegro to masz prawa zgodne z regulaminem Allegro > pomoc , dyskusja i Allegro Protect, ale to nie jest jednoznaczne ze otrzymasz rekompensatę na 100%.

oznacz moderatorów
johnnythebest
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak pasuje CI, ja się nie znam na tych "gierkach, masz pomoc Allegro przy takim zakupie jak coś będzie nie tak.

oznacz moderatorów
johnnythebest
#7 Wielbiciel#

A jest gdzieś jakiś kontakt do allegro aby spytać się ich o to? Miałbym może wtedy podkładkę, że w ciemno nie kupowałem tylko ich pytałem wcześniej 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jaką pomoc chcesz przed zakupem? jest oferta na Allegro i nie może wprowadzać w błąd , kupujesz ją przez Allegro i masz dostać to co w ofercie> nie dostaniesz to dopiero zgłaszasz problem z zakupem> tak to działa.

oznacz moderatorów
johnnythebest
#7 Wielbiciel#

W sumie racja, podziękował 🙂

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Zapytaj sprzedającego czy oferuje kod do zrealizowania. Z treści oferty wynika że tak ale kupisz i za chwilę się okaże że dostaniesz login i hasło do konta z wykupionym PS Plus. 
Szkoda sobie marnować czasu. 

oznacz moderatorów
johnnythebest
#7 Wielbiciel#

Też racja, dzięki za odp 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście ze możesz zapytać, ale oferta nie może wprowadzać w błąd i sprzedający odpowiada co wystawia.😁

oznacz moderatorów